Adv.pl dla Grupy TP

Newsy
Żródło: Adv.pl
Opinie: 0

Firma Adv.pl otrzymała od PTK Centertel podpisaną umowę ramową dotyczącą realizacji projektów marketingowych opartych o medium Internetu. Umowa została zawarta na czas nieokreślony i w istotnym stopniu zwiększy potencjał przychodowy spółki w przyszłości. Polska Telefonia Komórkowa - Centertel Sp. z o.o. przedłużyła umowę z Adv.pl obejmującą współpracę w zakresie projektów marketingowych bazujących na rozwiązaniach internetowych. Umowa dotyczy obsługi marki Orange oraz innych marek produktowych.

„Cieszymy się, że jedna z największych sieci telefonii komórkowej zdecydowała się przedłużyć z nami współpracę. To pokazuje zadowolenie jednego naszego długoterminowego klienta z usług świadczonych przez Adv.pl.” – powiedział Rafał Dziedzic, prezes zarządu Adv.pl – „Przedłużenie umowy z Polską Telefonią Komórkową to także dobra wiadomość dla naszych akcjonariuszy. Dołożymy wszelkich starań, aby proponowane i dostarczane klientowi przez nas rozwiązania były tak skuteczne jak dotychczas”.

ADV.pl pracuje także dla TP. We wrześniu firma opracowała strategię komunikacji on-line re-launchu usługi TP – Wideo na życzenie (Video On Demand - VOD). Adv.pl jest twórcą konceptu oraz wszystkich nośników komunikacji (www, produkcja video, formy reklamowe).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: