ASTER oferuje telefony komórkowe dla seniorów

Newsy
Żródło: ASTER
Opinie: 0

ASTER wprowadza ofertę telefonów komórkowych zaprojektowanych specjalnie dla osób starszych. Seniorzy będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów telefonicznych zawierających nawet do 200 minut rozmów w abonamencie do wszystkich sieci. Najtańszy pakiet, z telefonem Emporia Talk, kosztuje 21 zł miesięcznie.

Oferta ASTER skierowana jest do osób, które ukończyły 50 lat. Z badań przeprowadzonych przez operatora wynika, że jest to grupa Klientów, która przekonuje się do korzystania z nowych technologii i coraz częściej traktuje telefon komórkowy jako dopełnienie telefonu stacjonarnego, telewizji i Internetu. Większość nowych Abonentów ASTER reprezentujących tę grupę wiekową, wcześniej nie korzystało z telefonii komórkowej.

„Zdecydowaliśmy się na stworzenie specjalnej propozycji dla osób starszych, ponieważ wiemy, że są to osoby aktywne, które chcą coraz częściej korzystać ze zdobyczy nowych technologii. Nasza oferta telefoniczna dla seniorów uwzględnia potrzeby tej właśnie grupy społecznej. Pakiety telefoniczne są przejrzyste, a telefony bardzo łatwe w obsłudze” - powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Pakiety telefoniczne

Seniorzy będą mogli skorzystać z 3 pakietów: XS, M oraz L zawierających odpowiednio – 30, 60 i 120 minut w abonamencie. Na jeszcze bardziej atrakcyjne warunki mogą liczyć Klienci, którzy zdecydują się dodatkowo na zakup jednej, dwóch lub trzech usług ASTER. Wówczas otrzymają w ramach abonamentu odpowiednio 80 i 100 minut w pakiecie M oraz 160 i 200 minut w pakiecie L. Będą także mogli skorzystać z dodatkowych pakietów minut do sieci ASTER.

Modele telefonów

ASTER chce zachęcić seniorów do zakupu usługi nie tylko przejrzystymi i konkurencyjnymi taryfami, ale także atrakcyjnymi telefonami. Na początku, w ofercie operatora pojawią się modele aparatów zaprojektowanych specjalnie z myślą o osobach starszych: Emporia Talk oraz Emporia Life Plus oraz telefon MyPhone. Są to telefony przeznaczone głównie do wykonywania rozmów i wysyłania SMS-ów, wyposażone w duże przyciski i wyświetlacze oraz głośniki o podwyższonej głośności i przystosowane do współpracy z aparatami słuchowymi. Docelowo, Abonenci będą mogli skorzystać także z innych telefonów tego typu.

Oferta promocyjna

  Pakiet XS Pakiet M Pakiet L
Emporia Talk 21 zł 30 zł 51 zł
Emporia Life PLUS 30 zł 39 zł 60 zł

Cena obejmuje miesięczną ratę za telefon oraz opłatę za wybrany pakiet abonamentowy. Przykładowo, podpisując umowę promocyjną na 24 miesiące i wybierając pakiet XS z telefonem Emporia Talk, Abonent zapłaci 7 zł za abonament oraz miesięczną ratę za telefon w wysokości 14 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: