AutoMapa 5.2 - nowa wersja gotowa do pobrania

Newsy
Opinie: 7
Opinie: 7

Udostępniono nową wersję programu AutoMapa - 5.2. Obecna aktualizacja zawiera już nowe mapy dostarczone przez NAVTEQ. Mapy Polski w AutoMapie nadal oparte są wyłącznie na danych firmy GEOSYSTEMS Polska.

W najnowszej wersji już 800 miast (wzrost o 100) i miejscowości zawiera budynki opracowane w technice 3D. Przybyło także ponad 400 nowych nawigacyjnych planów miejscowości, o ponad pięćdziesiąt tysięcy wzrosła ilość punktów użyteczności publicznej, a lista dokładnie określonych punktów adresowych przypisanych do konkretnych budynków przekroczyła dwa miliony.

Najnowsza wersja AutoMapy uwzględnia również oczekiwania zgłaszane przez wielu kierowców podróżujących po drogach z CB Radiem. Z pewnością docenią oni wbudowane informacje o pikietażu, czyli słupkach kilometrowych na drogach. Dzięki temu informacje o wydarzeniach drogowych przekazywane przez kierowców poprzez CB Radio znajdą swoje odzwierciedlenie w nawigacji GPS.

AutoMapa 5.2, to również nowy format map, dzięki któremu proces wizualizacji map, odbywa się do 30% szybciej, niż obecnie. Przełamana została również kolejna bariera precyzji GPS – AutoMapa pozwala na odczyt danych z GPS częściej niż co sekundę. Dla kierowcy jadącego z nawigacją takie połączenie oznacza większą płynność informacji i gwarancję wyświetlenia wszelkich komunikatów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przygotowując najnowszą aktualizację producenci AutoMapy szczególny nacisk położyli na precyzyjnie opisane punkty użyteczności publicznej, dzięki którym znalezienie klubu, kina, teatru, bankomatu czy wręcz najbliższego parkometru stanie się niezwykle proste (w standardzie jest ponad 306 tysięcy takich punktów w Polsce).

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  WWW pisze: 2008-11-09 19:06
  Mapy dramatyczne, ulice ze schodami sa podawane jako drogi, brakuje pelno ulic. Ogolnie mapy miast duzo gorsze niz w wersji 4.0 i 5.0.5 nie wiem czemu tak sie stalo.
  0
 • Users Avatars Mini
  zorro12 pisze: 2008-11-10 00:47
  A korzysta ktoś z Navigo? Słyszałem, że jedyną sensowną konkurencją dla AutoMapy jest własnie Navigo od PPWK. Patrząc na mapy w targeo.pl (Automapa) oraz na mapa.pf.pl (Navigo) widać niewielkie róznice. A reszta GPS-ów sobi nie radzi z polskimi drogami. Co myślicie?
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2008-11-10 01:36
  jal zwykle niedorobiona wersja do testowania na klientach. Mapa Europy o wiele gorsza od tej ci bylo do tej pory (z Teleatlasu). Zamiasr skupić sie na poprawie map i przedewszystkim optymalizacji wyznaczania tras idą w gadgety
  0
 • Users Avatars Mini
  Kris pisze: 2008-11-10 02:16
  Do niedawna TomTom korzystał z Navteqa jeśli chodzi o mapy. Teraz zerwał umowę i podpisał z Teleatlasem - ? Automapa na odwrót korzystała z Teleatlasa a przerzuca się na Navteqa. Notabene Navteq jak czytałem należy teraz do Nokii ... A zatem mapy całej Europy w programie Automapa nie powinny być gorsze niż mapy TomToma. Oczywiście jeśli Automapa zakupi te najnowsze dostępne mapy.
  0
 • Users Avatars Mini
  reaper pisze: 2008-11-11 13:42
  a GPMapa Garmina? :) cudo
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryfff pisze: 2008-11-12 13:01
  nie ma to jak stara dobra mapa z klasycznego papieru;) kojarzy sie z przygoda;)
  0
 • Users Avatars Mini
  motomolo pisze: 2008-12-08 13:35
  gdzie moge pobrac mapy europy do ,,automapa 5.0.2 (644)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: