Automapa 6 - pierwsze informacje

Newsy
Opinie: 5

Program do nawigacji satelitarnej Automapa zyska w wersji 6 kolejną funkcjonalność - bazę danych o ograniczeniach prędkości.

Wszystkie drogi międzynarodowe, krajowe i wojewódzkie a także Warszawa, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin i Radom jako pierwsze miasta w Polsce posiadają informację o ograniczeniach prędkości. Dzięki znakom ograniczenia prędkości zakodowanym w AutoMapie kierowca otrzymuje pewną informację – z jaką dopuszczalną prędkością może poruszać się na danym odcinku drogi.

Dane o ograniczeniach prędkości stanowią najpełniejszą bazę danych dla wszystkich dróg numerowanych na terenie Polski. Zawierają blisko 16 tysięcy znaków początku i końca terenu zabudowanego, kilkadziesiąt tysięcy znaków ograniczeń prędkości, z czego ponad 20 tysięcy ograniczeń prędkości zlokalizowanych na drogach międzynarodowych, krajowych i wojewódzkich. Nad ich zebraniem i opracowaniem pracowało kilka zespołów roboczych.

Informacja o ograniczeniach prędkości udostępniona zostanie bezpłatnie wszystkim użytkownikom AutoMapy posiadającym ważną licencję już w najnowszej wersji programu – AutoMapa 6.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Pułkownik pisze: 2009-10-16 04:22
  Świetny pomysł.
  0
 • Users Avatars Mini
  Ech pisze: 2009-10-16 16:50
  Garmin tez to wdrożył w Sygicu to juz dziala. Mnie bardziej zastanawia czy 6.0 bedzie dostepna na platformy iPhone i Symbian. Moze wkoncu Panowie z automapy docenia inne platformy niz WM, CE i PPC. Przypuszczam ze w przypadku iphonow dalo by im to spory wzrost sprzedazy, a wraz ze wzrostem dostepnych modeli symbian z dotykiem i ta platforma ruszy. Oby Oby !
  0
 • Users Avatars Mini
  gilvhs pisze: 2009-10-17 14:19
  Zamiast zajmować się już prawie martwym symbianem, stworzyli by AM na androida.
  0
 • Users Avatars Mini
  w pisze: 2009-10-20 18:58
  Wielka mi nowość. W iGO 8 jest to już dawno i działa świetnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  radeon pisze: 2009-10-20 21:48
  zamiast tego proponuję zrobić coś co u innych nazywa się ASYSTENT PASA RUCHU...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: