AZOTY wdrażają Multiinfo Plusa

Newsy
Żródło: AZOTY Tarnów
Opinie: 0

AZOTY Tarnów, jako pierwsza polska firma branży chemicznej, przygotowuje platformę komunikacji za pośrednictwem wiadomości SMS, która będzie wspierać procedury zarządzania firmą i komunikację w sytuacjach kryzysowych.
Trwają prace nad uruchomieniem nowoczesnego systemu komunikacji za pośrednictwem wiadomości SMS, który uzupełni procedury komunikacji wewnątrz firmy i możliwość błyskawicznego kierowania informacji do kontrahentów.

System oparty jest na aplikacji pozwalającej na zarządzanie komunikacją SMS przez operatorów posiadających uprawnienia do komunikacji z wybranymi grupami adresatów. Umożliwia m.in. wysyłanie wiadomości, które wyświetlane są bezpośrednio na ekranie telefonu odbiorcy oraz monitorowanie, czy wiadomość dotarła i została odczytana. Podobne systemy powiadamiania są stosowane m.in. przez służby ratunkowe w krajach UE.

Nowa platforma komunikacji tarnowskich Azotów, która powinna zostać uruchomiona już w marcu br., oparta jest na aplikacji Multiinfo Polkomtel - platformie wymiany informacji wykorzystującej technologię transmisję danych poprzez zabezpieczone połączenia internetowe i sieć nadajników GSM.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: