Bezpłatny streaming Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn dla klientów Plusa

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 0

Kibice siatkówki posiadający telefon w sieci Plus mogą bezpłatnie oglądać w swoich telefonach mecze polskich siatkarzy podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Aby skorzystać z możliwości oglądania w komórce spotkań „polskiej” grupy w ramach mistrzostw świata, wystarczy wejść na główną stronę wap.plus.pl, a następnie otworzyć link do serwisu siatkarskiego oznaczonego „MŚ w siatkówce – relacja NA ŻYWO”. Dodatkowe informacje z mistrzostw (m.in. wyniki, statystyki, komentarze) są dostępne na wap.plus.pl w ramach dedykowanego ośrodka poświeconego siatkówce - Sportownia.
Mistrzostwa Świata we Włoszech trwają od 25 września do 10 października br. Klienci sieci Plus mogą na żywo oglądać każdy mecz z udziałem Polskiej Reprezentacji i wszystkie mecze pozostałych zespołów grających w grupie z Polską, bez ponoszenia dodatkowych opłat.
Aby oglądać mecze na wap.plus.pl, wystarczy mieć telefon komórkowy z możliwością transmisji wideo z prawidłowymi ustawieniami WAP i wideo. Informacje dotyczące prawidłowej konfiguracji telefonu można znaleźć na stronie www.ustaw.plus.pl.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: