Centrum Obsługi Klientów Biznesowych Ery w Gdańsku

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

Era otworzyła nowe Centrum Obsługi Klientów Biznesowych w Gdańsku. Poza placówką w Gdańsku do dyspozycji klientów są również centra w Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu.

W Centrum Obsługi Klientów Biznesowych klienci załatwią wszystkie sprawy związane z usługami i produktami Ery Biznes, a doradca biznesowy zaproponuje ofertę dostosowaną do ich potrzeb. Na spotkanie z doradcą można umówić się wypełniając formularz dostępny na stronie www.era.pl/biznes, wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc pod specjalny numer przypisany do wybranego Centrum. Każdorazowo pracownicy punktu skontaktują się z klientem i uzgodnią z nim najdogodniejszy termin spotkania. Na miejscu będzie on miał możliwość przetestowania wybranych usług Ery Biznes, zapoznania się z aktualną ofertą oraz najnowszymi modelami telefonów. Każde Centrum Obsługi Klientów Biznesowych oferuje bezpłatny parking dla swoich klientów.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    kazio pisze: 2009-12-05 00:04
    Polecam Centrum w Gdańsku Wcześniej stałem w kolejce w salonie w towarzystwie moherowych beretów trzymając numerek i czekałem, czekałem. Teraz dzwonię, umawiam się i mam wszystko od ręki. Darmowy Parking w centrum miasta też jest miłym gestem. Kazik
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: