CP-310 – telefon z tunerem telewizyjnym i dwoma kartami SIM

Newsy
Żródło: Trak Electronics Polska
Opinie: 7

W ofercie TRAK Electronics pojawi się wkrótce telefon komórkowy CP-310 - produkt łączący w sobie cechy kilku różnych urządzeń mobilnych.

CP-310 obsługuje technologię DualSIM dzięki czemu można umieścić w nim dwie karty SIM i jednocześnie korzystać z dwóch różnych numerów. Urządzenie ma też wbudowany tuner telewizyjny, dzięki któremu użytkownik może w dowolnym momencie i miejscu oglądać ogólnodostępne programy - m.in. TVP1, TVP2, Polsat, TV4 czy TVN. Program wyświetlany jest na 2,2-calowym ekranie QCIF o rozdzielczości 320x240 pikseli (to więcej niż standard w urządzeniach tego typu), oferującym wyraźny i dynamiczny obraz (ekran wyświetla 262 tys. kolorów).

Najnowszy produkt TRAK Electronics dysponuje dwoma wbudowanymi cyfrowymi aparatami fotograficznymi rejestrującymi obraz w rozdzielczości VGA. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD (maksymalna obsługiwana pojemność to 8 GB). Warto również wspomnieć o wyposażeniu modelu CP-310 w G-sensor, czyli urządzenie wykrywające zmianę pozycji telefonu (dzięki niemu możliwe jest kontrolowanie niektórych funkcji poprzez odpowiednie manewrowanie "komórką").

Telefon obsługuje standard łączności bezprzewodowej Bluetooth (w wersji 2.0) oraz GPRS, jest wyposażony we wbudowany tuner radiowy (z możliwością nagrywania programu i możliwością słuchania radia bez podłączania słuchawek), dyktafon, odtwarzacz plików audio i wideo, a także zestaw przydatnych na co dzień aplikacji (m.in. kalkulator, kalendarz, budzik oraz zestaw gier). Warto dodać, że CP-310 jest zgodny z akcesoriami w standardzie Nokia (pasują do niego m.in. ładowarka i zestaw słuchawkowy do Nokii) oraz wyposażony w standardowe złącze miniUSB, które można wykorzystać np. do podłączenia urządzenia do komputera PC.

Obudowa urządzenia wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Jej wymiary to 116 x 50 x 16 mm, zaś waga - 117 g (z baterią). Zastosowany w urządzeniu akumulator wystarczy na ok. 200 godzin pracy w stanie czuwania lub ok. 180 minut rozmowy. W zestawie z telefonem klient otrzymuje ładowarkę, niezbędne okablowanie, instrukcję obsługi oraz opcjonalnie kartę pamięci microSD o pojemności 2GB.

Sugerowana cena detaliczna to 429zł.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: