Dedykowany starter w ofercie Nowe Orange Go dla użytkowników www.premiumliga.pl

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 0
Opinie: 0

Ruszył nowy serwis społecznościowy dla kibiców - www.premiumliga.pl. Dzięki niemu fani futbolu będą mieli dostęp do najświeższych informacji ligowych oraz ekskluzywnych wiadomości o klubach i piłkarzach. Na użytkowników serwisu czeka także specjalna oferta Orange na kartę i startery z emblematami klubów.

Oprócz informacji o lidze i polskich drużynach piłkarskich znajdą się w nim specjalne materiały informacyjne i multimedialne przygotowywane przez kluby specjalnie dla swoich fanów. Kibice mogą tworzyć własne fora i grupy dyskusyjne dostępne tylko dla zarejestrowanych sympatyków poszczególnych drużyn. Już teraz mogą z nich korzystać fani Lechii Gdańsk i Wisły Kraków, które jako pierwsze przystąpiły do współpracy przy tworzeniu serwisu.

Ideą serwisu jest stworzenie społeczności polskich kibiców piłkarskich, budowanej i rozwijanej zgodnie oczekiwaniami użytkowników. Ma temu służyć między innymi Liga Kibiców, w której fani wszystkich drużyn będą mogli współzawodniczyć między sobą gromadząc punkty za pomysłowość i aktywność w życiu społeczności. Zebrane w ten sposób punkty będą decydowały o pozycji ich klubu w Lidze Kibiców.

Dla użytkowników serwisu przygotowano dedykowany starter w ofercie Nowe Orange Go, który można zamówić na stronie www.premiumliga.pl. Na kibiców czeka też limitowana liczba starterów z emblematami klubów biorących udział w projekcie. Starter kosztuje 20 zł, a jego wartość można w całości przeznaczyć na połączenia i inne usługi. Dodatkowo, za każde z 6 pierwszych doładowań o wartości min. 25 zł kibic może dostać premię w postaci 1 godziny rozmów. Użytkownicy oferty uzyskają ponadto dostęp do kontentu umieszczanego w portalu oraz serwisach klubowych. Z dostępu mogą skorzystać także inni użytkownicy telefonów w sieci Orange, wystarczy że zarejestrują swój numer na www.premiumliga.pl.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: