DIALOGmedia - kolejne elementy oferty

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 0

Telefonia DIALOG poszerza usługę DIALOGmedia o nowe pakiety tematyczne: CANAL+, Kobieta oraz Dziecko.

W ramach pakietu CANAL+ amatorzy kina i sportowych emocji mogą korzystać z programów: CANAL+, CANAL+ film, CANAL+ sport i CANAL+ sport2. Miłośnikom mody i kuchni DIALOG przygotował ciekawe propozycje w pakiecie Kobieta, na który składają się: FASHION TV, KUCHNIA TV oraz FoxLife. Dzięki nowemu pakietowi Dziecko także najmłodsi mają możliwość śledzenia programów, takich jak: MINI MINI, Zig Zap/Hyper, BBC CBeebies i Boomerang.

Pakiet DIALOGmedia jest dostępny w ofercie Telefonii DIALOG od lutego 2008 r. Z usługi DIALOGmedia mogą skorzystać mieszkańcy obszarów, na których występuje infrastruktura DIALOGu (dawne województwa: wrocławskie, legnickie, jeleniogórskie, wałbrzyskie, zielonogórskie, elbląskie, łódzkie, bielskie oraz warszawska sieć Marina).

Pakiet DIALOGmedia to:
1. Telewizja cyfrowa – jest dostępna w podstawowym pakiecie domowym (32 kanały, w tym m.in. kanały TVP i TVN, Discovery, National Geographic, Animal Planet, Eurosport, MTV, AXN i CNN) oraz pakietach tematycznych i premium – m.in. Rozrywka, Historia, Sport, Kino, HBO i Cinemax. Zapewnia najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Obsługa wszystkich funkcji telewizji cyfrowej i wypożyczalni filmów jest niezwykle prosta i nie wymaga nawet wstawania z fotela. Używając pilota widz nawiguje wśród opcji specjalnie zaprojektowanego Elektronicznego Przewodnika Telewizyjnego (EPG), wyświetlającego się na ekranie telewizora. Nie trzeba np. obawiać się, że dzieci zobaczą nieodpowiednie dla nich programy – wystarczy uruchomić „kontrolę rodzicielską” i zablokować dostęp do filmów oraz kanałów przeznaczonych dla widzów dorosłych. Przewodnik, dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej, umożliwia ponadto przeglądanie tygodniowego programu telewizyjnego oraz aktywowanie i dezaktywowanie pozostałych usług pakietu DIALOGmedia.
2. Wypożyczalnia filmów/ wideo na żądanie – dzięki alfabetycznej i tematycznej wyszukiwarce możliwy jest wybór jednego z kilkuset dostępnych filmów, bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie, o każdej porze, bez konieczności rezerwacji, na 24 godziny. Tu zapoznać można się także z opisami i zwiastunami wielu hitów, filmów kultowych czy kina dla koneserów.
3. Szerokopasmowy internet – to trzy prędkości (512 kbps, 1 Mbps oraz 2 Mbps), opcja stałego adres IP i „Strażnika Dostępu” gwarantującego bezpieczeństwo dzieci w internecie.
4. Telefon – to trzy bezabonamentowe pakiety minut: 60, 180 minut oraz MAXI.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: