Długi i płaski mBank mobile

Newsy
Żródło: mBank mobile
Opinie: 1

mBank mobile wprowadził nowe nazwy starterów w ofercie dla abonentów indywidualnych. Od dziś można korzystać z uszytych na miarę starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi. Dla Abonentów przygotowano także przedłużenie oferty 19 gr/min.

mBank mobile wprowadził odświeżające i porządkujące zmiany w nazewnictwie starterów w ofercie skierowanej do Klientów indywidualnych. Starter Szeroki zastąpi Starter zwykły, w miejsce Startera 19gr (przenieś numer na 19gr) pojawi się Starter Płaski, a Darmofon od dziś przyjął nazwę Startera Długiego. Nowe nazwy odzwierciedlają zalety każdego startera:

Szeroki - ponieważ właśnie taki jest wachlarz oferowanych przez ten starter usług dodatkowych. W jego ramach można skorzystać z pakietu internetowego 20 MB gratis lub 100 MB za 5 zł, a także aktywować usługę mZnajomi i otrzymać 200 darmowych minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami.
Płaski - bowiem płaska jest stawka 19gr za minutę rozmowy do wszystkich sieci, również do Play. Oferta promocyjna będzie obowiązywać do 30.06.2011 r.
Długi, gdyż okres ważności konta bez konieczności wykonywania doładowań wynosi cały rok, nawet jeśli ani razu nie zostanie zasilone kwotą doładowania.

W związku z pojawieniem się nowych nazw starterów, zmianie ulegną także oferty promocyjne:

Promocja Starter płaski zastąpi wcześniejsze promocje Starter 19 groszy oraz Przenieś numer na 19 groszy). W ramach promocji Abonenci mBank mobile będą korzystać z bardzo niskiej stawki do wszystkich sieci (również do Play): 19 gr/min i 10 gr/SMS oraz bezpłatnego pakietu 50 MB/mies. na połączenia z Internetem.

Promocja Starter długi zastąpi dobrze znaną promocję Darmofon, w ramach której Abonenci dokonują zakupu startera z roczną ważnością konta, bez konieczności wykonywania doładowań.

Dodatkowo, przedłużona zostanie także promocja 19 groszy. Klienci, którzy wcześniej nabyli starter w jednej z promocji „19 groszy”, będą mogli korzystać z promocyjnych cen jeszcze do 30 czerwca 2011 r. Promocje, których dotyczy przedłużenie obowiązywania stawek promocyjnych:

 • „Starter 19 groszy”

 • „Przenieś numer na 19 groszy”

 • „Rozmówki polskie",

 • „Rozmówki polskie 2",

 • „Urodzinowe rozmówki polskie",

 • „Gwarancja niskiej ceny"

 • „19 gr. do wszystkich",

 • „mBank mobile + mobile INTERNET"

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2010-11-09 22:45
  Mam telefon w mBanku Mobile jako drugi , utrzymanie 5zł na 60 dni. Dostaję minuty za korzystanie z produktów banku .Mając konto w mBanku ( eKonto ) jest jeszcze opcja doładowania poprzez sms - np.25 na 3388 , w każdej chwili - nawet będąc zagranicą . I oczywiście bank przysyła mi powiadomienia o ruchu na koncie :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: