Do 400 zł dodatkowego zwrotu przy zakupie A54 lub A34

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Do 400 zł dodatkowego zwrotu przy zakupie A54 lub A34

Decydując się na zakup Galaxy A54 lub Galaxy A34 do 23 lipca można otrzymać 300 lub 400 zł gwarantowanego zwrotu na konto.

Biorąc udział w promocji można otrzymać zwrot w wysokości:

Jak skorzystać z promocji?

  • Kup Galaxy A54 lub Galaxy A34 w terminie od 3 lipca do 23 lipca 2023 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  • Aktywuj urządzenie, a następnie zaloguj lub zarejestruj się w aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz rejestracyjny (zakładka korzyści) w terminie do 6 sierpnia 2023 roku.

Zwrot kwoty przewidzianej w ofercie promocyjnej zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Partnerzy handlowi Samsunga: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik S.A., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, AB Foto sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Empik S.A.

Program Partnerski Samsung: Sklep Samsung dla Pracowników prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji,

Sklep Samsung dla Edukacji prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/eppedu bierze udział w promocji,

Sklep Samsung-Official prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. na platformie Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Samsung-Official bierze udział w promocji.

Sklepy działające na Marketplace Empiku https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.

Sklep Pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: