Era jest na Facebooku

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

16 sierpnia br. Era uruchomiła swój profil na Facebooku.

Profil Ery na Facebooku został utworzony z myślą o wszystkich klientach oraz sympatykach marki obecnych na tym serwisie społecznościowym. Dzięki niemu będą oni mogli dowiedzieć się na bieżąco o wszystkich nowinkach wprowadzanych do oferty, promocjach, usługach, taryfach, jak również o działaniach Ery z zakresu kultury i muzyki. Fani marki Era na Facebooku będą mogli uczestniczyć w organizowanych na profilu konkursach z atrakcyjnymi upominkami i nagrodami. Będą również mogli dzielić się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami oraz opiniami na temat działań tej marki.

Na nowym profilu umieszczono specjalną, zakładkę poświęconą najnowszej kampanii sieci Era, w której Katy Perry poszukuje uzdolnionych osób chcących wystąpić w jej teledysku do piosenki „Firework”. Fani marki oraz Katy odnajdą tam wszelkie informacje na temat gwiazdy oraz tego projektu.

Uruchomienie na Facebooku oficjalnego profilu jest kolejną propozycją sieci Era skierowaną do coraz liczniejszego grona internautów. Obecnie, poza główną stroną internetową www.era.pl, dostępne są też dedykowane serwisy internetowe www.twojaera.pl, czyli multimedialna wersja magazynu dla klientów oraz uruchomiony teraz portal www.eramuscicgarden.pl skierowanego głownie do fanów różnych gatunków muzyki.

Profil Ery jest dostępny pod linkiem http://www.facebook.com/Era.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    zypolek pisze: 2010-08-19 13:05
    Dzięki za link. Fajnie, że Era stworzyła swój profil na FB. Widzę, że jest tam również forum, a być może dzięki temu będzie można łatwiej przez net uzyskiwać odpowiedzi na problemy związane z ofertą Ery. Oby - chętnie skorzystam.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: