ESKA TV w DIALOGmedia

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 0

Program ESKA TV od dzisiaj można oglądać w DIALOGmedia – cyfrowej telewizji Telefonii DIALOG. To pierwszy operator IPTV w Polsce, który emituje ten kanał.

ESKA TV została włączona do podstawowego Pakietu Domowego, składającego się już z 40 najpopularniejszych kanałów.

Transmisja sygnału telewizyjnego ze studia Eska TV we Wrocławiu będzie się odbywać za pomocą łączy światłowodowych o dużej przepustowości. Rozwiązanie takie zapewni bardzo wysoką jakość obrazu i dźwięku emitowanych programów, jakich nie da na pewno odbiór przez anteny satelitarne. Najnowsza technologia zagwarantuje także najwyższą niezawodność odbioru i odporność na wszelkie zakłócenia – w tym także atmosferyczne.

Obecnie w ESKA TV można oglądać m.in. najnowsze klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady, newsy z życia gwiazd show-biznesu i śledzić bieżące informacje o imprezach muzycznych.

ESKA TV będzie także jednym z patronów medialnych IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters, która wystartuje już w grudniu. Turniej dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej jest cyklicznie realizowanym projektem CSR, prowadzonym przez Telefonię DIALOG od 2006 roku.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: