Esz teraz członkiem zarządu Netii

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 3

4 sierpnia 2009 roku Rada Nadzorcza Netii powołała Grzegorza Esza na stanowisko członka zarządu oraz dyrektora ds. komercyjnych, ze skutkiem na dzień 1 października 2009 roku.

Ponadto, w dniu 4 sierpnia 2009 r. Rada Nadzorcza Netii przyznała rzegorzowi Eszowi 4,166,500 opcji uprawniających do objęcia akcji apółki. Powyższe opcje zostały przyznane ze skutkiem na dzień 1 października 2009 r.

Grzegorz Esz (lat 37) pełnił od 2007 roku funkcję wiceprezesa zarządu w Polskim Przedsiębiorstwie Wydawnictw Kartograficznych SA (PPWK), spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W latach 2006-2007 pracował w firmie MTS, największym operatorze komórkowym w Rosji, na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu. Był odpowiedzialny m.in. za strategię marketingową, produktową, rozwój marki i relacje z klientami, zarządzając budżetem w wysokości 6 miliardów USD.
W 2005 roku był zatrudniony w Banku BPH na stanowisku dyrektora zarządzającego w pionie bankowości detalicznej, gdzie odpowiadał za marketing i rozwój produktów dla klientów indywidualnych.
W latach 1997-2005 pracował w Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. (PTC), największym operatorze usług komórkowych w Polsce działającym pod marką Era. Był odpowiedzialny m.in. za stworzenie koncepcji i pełne komercyjne wdrożenie nowego segmentu usług typu pre-paid pod marką HEYAH. Podczas pracy w PTC pełnił m.in. funkcję dyrektora zarządzającego HEYAH (2003-2005), zastępcy dyrektora ds. marketingu (2002-2005) i dyrektora ds. rozwoju biznesu i logistyki (1999-2000).
Grzegorz Esz jest absolwentem Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej (dyplom z wyróżnieniem), posiada również dyplom Executive MBA, London Business School w Londynie.

„Netia jako największy operator alternatywny na polskim rynku telekomunikacyjnym wprowadza kolejne nowe usługi, jak: telefonia mobilna, mobilny internet, IPTV. Są to przedsięwzięcia o dużej złożoności” – powiedział Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netii – „Dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej wzmocnić obszar komercyjny. Wierzę, że Grzegorz Esz, ze swoim ogromnym doświadczeniem, a jednocześnie osoba dynamiczna i ambitna, wzmocni zespół Netii i wesprze nas w realizacji naszej strategii.”

„Propozycja Netii była jedną z tych, których się nie odrzuca” – powiedział Grzegorz Esz – „Jest to dla mnie osobiście ciekawe wyzwanie zawodowe. Cieszę się, iż dołączam do zespołu Netii akurat w tak ciekawym momencie rozwoju spółki i mam nadzieję, że będę mógł dodać dużo wartości.”

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: