EXATEL będzie się wystawiał na CeBIT

Newsy
Żródło: Exatel
Opinie: 0

EXATEL weźmie udział w największych światowych targach branży teleinformatycznej „CeBIT 2010”, które rozpoczynają się w najbliższy wtorek – 2 marca w Hanowerze i potrwają przez cztery kolejne dni. Swoje uczestnictwo w imprezie zadeklarowało ponad 4 tys. firm z blisko 70 krajów, w tym 21 spółek z Polski. Liczba zwiedzających szacowana jest na pół miliona osób.

„To naturalne, że chcemy być tu z nimi, promować nasze usługi oraz umacniać pozycję EXATEL na rynku europejskim. W Niemczech działamy już od dawna, mamy przecież własny węzeł we Frankfurcie, stanowiący spoiwo pomiędzy wschodem a zachodem, umożliwiając transfer danych, tranzyt i terminowanie ruchu głosowego” – powiedział Prezes Zarządu EXATEL SA Zdzisław Nowak.

„Targi CeBIT to również dobry moment na zaprezentowanie i upowszechnienie naszego programu partnerskiego – Net-in-time, będącego platformą współpracy dla dostawców usług telekomunikacyjnych na skalę globalną, umożliwiającego Klientom ekspansję ich biznesu, bez względu na lokalizację geograficzną” – podkreślił prezes EXATEL.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: