EXATEL oraz BT zawarły porozumienie partnerskie

Newsy
Żródło: Exatel
Opinie: 0

BT oraz EXATEL poinformowały we wtorek, 29 września, o zawarciu umowy partnerskiej, na mocy której EXATEL może oferować swoim klientom w Polsce usługi BT w zakresie transmisji danych (MPLS) o zasięgu globalnym. EXATEL jest pierwszym partnerem programu „BT Alliance” w Polsce.

„Przyjęty przez nas model partnerstwa umożliwi polskim przedsiębiorstwom dostęp do usług oferowanych na bazie naszej globalnej sieci. Klientom zapewnia to kontakt z zaufanym i doświadczonym na krajowym rynku operatorem, znającym specyfikę tego rynku, jego procesy, oraz prowadzącym obługe lokalną w języku polskim Połączenie innowacyjnych usług BT i globalnej skali działalności z silnym krajowym partnerem jest mocną stroną naszej inicjatywy” - powiedział Paweł Karłowski, szef BT Central and Eastern Europe.

„Ta umowa to kolejny krok w realizacji naszej strategii, która zakłada koncentrację na usługach dla dużych firm i instytucji oraz wejście na rynki zagraniczne. Konsekwentnie dążymy do rozwoju naszej oferty dla dużych podmiotów, chcąc zaoferować im najwyższej klasy, kompleksową usługę” – powiedział Zdzisław Nowak, prezes EXATEL. „Umowa z BT umożliwia realizację potrzeb polskich klientów korporacyjnych w zakresie usługi MPLS działających na rynku międzynarodowym. Dostęp do infrastruktury BT w ponad 170 krajach świata otwiera szerokie możliwości” – podkreślił.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: