Gadu-Gadu wykorzysta w Warszawie bluetooth marketing

Newsy
Żródło: Gadu-Gadu
Opinie: 0

Gadu-Gadu organizuje specjalną akcję promocyjną z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie. W dniach 4,5,6 sierpnia zostaną ustawione w 10 miejscach stolicy specjalne tzw. nadajniki bluetooth, przez które w sposób bezprzewodowy rozsyłany będzie bezpłatny komunikator Gadu-Gadu w wersji na telefony komórkowe. Przechodnie i pasażerowie, jeśli tylko znajdą się w zasięgu nadajnika, będą mogli pobrać bezpłatnie w kilka sekund na swoją komórkę komunikator.

Wystarczy posiadać telefon komórkowy z połączeniem Bluetooth, znaleźć się w jednym z 10 miejsc w Warszawie i zaakceptować pobranie na swój telefon programu Mobilne Gadu-Gadu. Pobranie programu jest bezpłatne.

Użytkownicy telefonii GaduAIR posiadają już automatycznie w swoich telefonach komunikator, oni więc będą musieli tylko uaktywnić połączenie bluetooth i czekać na nieznajomą lub nieznajomego siedzącego parę metrów dalej.

Gdy znajdziemy się w zasięgu nadajnika, wystarczy uaktywnić w komórce połączenie bluetooth (odbieranie i wysyłanie danych – jest to bezpłatne), poczekać chwilę na zgłoszenie się Gadu-Gadu (pojawi się komunikat w komórce pytający o zgodę na pobranie komunikatora), następnie zaakceptować komunikat i pobrać komunikator (powinno to potrwać niecałą minutę). Na ekranie telefonu wyświetli się informacja, że w tym samym autobusie czy tramwaju jest osoba, która chce nawiązać kontakt (widoczny będzie tylko „nick”, bez numeru telefonu).

W tych miejscach w dniach 4,5,6 sierpnia będzie można pobrać bezpłatnie Mobilne Gadu-Gadu na swój telefon komórkowy:

1. Metro Politechnika
2. Metro Pola Mokotowskie
3. Pętla i Metro Wilanowska
4. Centrum Handlowe Warszawa Wileńska
5. Metro Centrum
6. Rondo Waszyngtona
7. Rondo Wiatraczna
8. Metro Świętokrzyska
9. Ratusz Arsenał
10. Muzeum Narodowe/EMPIK

Jeśli akcja spotka się z dużym zainteresowaniem, nie wykluczone, że zostanie przeprowadzona również w innych miastach w kraju.

Akcja będzie także okazją do zdobycia osobistej Warszawskiej Karty Miejskiej z limitowanej serii ze słoneczkiem w żółto-czerwonych barwach GG (ale także stołecznej komunikacji). Kartę będzie można zamówić tylko przez 72 godziny.

W okresie trwania akcji (tylko przez trzy dni) pasażerowie wyrabiając spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską, będą mogli wybrać unikalny wzór, z charakterystycznym motywem słoneczka GG. Kartę z limitowanej serii zamówić będzie można także za pośrednictwem Internetu, na stronie personalizacja.ztm.waw.pl.

Informacja o akcji dotrze do warszawian korzystających z komunikatora (w skali kraju przez Gadu-Gadu komunikuje się już co drugi internauta). W oknie komunikatora pojawi się pasek informacyjny i banner promujący akcję, a do taboru, gablot na stacjach metra oraz do Punktów Obsługi Pasażera ZTM trafią plakaty i ulotki informacyjne.

Zarząd Transportu Miejskiego przypomina, że od 1 stycznia 2010 roku bilety imienne będą kodowane wyłącznie na spersonalizowanych Warszawskich Kartach Miejskich.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: