Galeria nowych telefonów firmy Philips

Newsy
Żródło: Philips
Opinie: 93


Philips 855

Telefon Philips 855 jest wyposażony we wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA. Wykonane nim zdjęcia można bardzo łatwo dołączać do wiadomości MMS. Ponadto, telefon ten jest wyposażony w funkcję FotoTalk, umożliwiającą przesyłanie „pocztówek dźwiękowych", tzn. wiadomości MMS zawierających zdjęcie oraz nagranie dźwiękowe.

Dzięki funkcji pokazu slajdów TV, zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem można wyświetlać na ekranie telewizora. Telefon podłącza się do telewizora przy użyciu opcjonalnego kabla. Wówczas można włączyć albo automatyczne wyświetlanie wybranej sekwencji zdjęć, albo wyświetlać pojedyncze zdjęcia wybierane przy użyciu telefonu.

Zdjęcia można też wyświetlać na wewnętrznym ekranie telefonu. Składany telefon Philips 855 jest wyposażony w dwa wyświetlacze: wewnętrzny, o dużym kontraście i rozdzielczości 128 x 160, oraz zewnętrzny. Dodatkowy, kolorowy wyświetlacz znajduje się na zewnętrznej stronie klapki i służy do wyświetlania informacji o połączeniach, gdy telefon jest wyłączony.

W telefonie Philips 855 zastosowano zaawansowany czujnik obrazu umożliwiający, po włączeniu trybu nocnego, wykonywanie zdjęć w ciemności bez użycia lampy błyskowej. Ponadto, wbudowany aparat fotograficzny jest wyposażony w cyfrowy zoom 2x i 4x.

Wykonane zdjęcia można edytować bezpośrednio w telefonie, przy użyciu wbudowanego oprogramowania Creative Photo Editor. Pozwala ono na uzyskiwanie efektów barwnych, np. przekształcenie zdjęcia w odcienie sepii, szarości, czy też w negatyw. 

Telefon Philips 855 jest wyposażony w 7 MB pamięci, co pozwala na zapisanie nawet 1000 zdjęć. Ponadto, w telefonie jest fabrycznie zapisany zestaw zdjęć i rysunków, które można przesyłać w wiadomościach MMS lub wyświetlać jako tło ekranu.

Zdjęcia zapisane w pamięci telefonu Philips 855 można nie tylko wysyłać i wyświetlać. Dzięki funkcji FotoCall można je przypisywać do pozycji książki telefonicznej. Połączenia przychodzące do wybranych w ten sposób rozmówców będą dodatkowo sygnalizowane wyświetleniem odpowiedniego zdjęcia.

3-zakresowy telefon Philips 855 jest wyposażony w moduł Java 2.0, który stanowi elastyczną platformę umożliwiającą wczytywanie szerokiej gamy aplikacji multimedialnych, takich jak np. kolorowe gry. Użytkownicy telefonu Philips 855 będą mieli też mogli, przy użyciu wbudowanej przeglądarki WAP, korzystać z serwisów WAP (dostępność usługi zależy od operatora GSM). W celu dostosowania telefonu do indywidualnych upodobań, użytkownicy mogą wyczytać polifoniczne melodie dzwonków.

Składany telefon Philips 855 ma objętość tylko 77 cm3 i waży 91 g. Będzie dostępny w różnorodnych kolorach, w tym srebrnym, niebieskim, czarnym oraz białym. W zależności od warunków użytkowania, czas rozmów wynosi do czterech godzin, a czas gotowości do 400 godzin – ponad 16 dni.

Telefon komórkowy Philips 855 zostanie wprowadzony na rynki wybranych krajów w drugim kwartale bieżącego roku.

Philips 855 - zdjęcia GSMonline.pl


Philips 755, 759 i 550

W telefonach Philips 755 i 759 zastosowano koncepcję tworzenia wiadomości MMS „Pstryknij, Taguj, wyślij" („Snap, Tag & Send"), polegającą na przesyłaniu wykonanych zdjęć z własnoręcznymi rysunkami, notatkami i komentarzami, które można wprowadzić przy użyciu wyświetlacza dotykowego lub stylusa.

Philips 755

Oba telefony są wyposażone w cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA. Ekran dotykowy służy do szybkiego, odręcznego komentowania zdjęć, wykonywania rysunków, które można następnie wysłać jako wiadomość MMS. Ponadto telefony umożliwiają wykonywanie nagrań dźwiękowych, które również można dołączać do wiadomości MMS.

Wbudowany aparat fotograficzny włącza się natychmiast po przesunięciu osłony zabezpieczającej obiektyw. W telefonach zastosowano zaawansowany czujnik obrazu umożliwiający, po włączeniu trybu nocnego, wykonywanie zdjęć w ciemności bez użycia lampy błyskowej.

Philips 759

Wykonane zdjęcia można edytować bezpośrednio w telefonie, przy użyciu wbudowanego oprogramowania Creative Photo Editor. Pozwala ono na łatwe uzyskiwanie efektów barwnych, np. przekształcenie zdjęcia w odcienie sepii, szarości, czy też w negatyw. Ponadto do zdjęcia można dodać odręczną notatkę.

Telefony Philips 759 i 755 są wyposażone w 7 MB pamięci, co pozwala na zapisanie nawet 800 zdjęć. W obu telefonach zastosowano wyświetlacza TFT o rozdzielczości 128 x 160 z 65 tys. kolorów.

Trójzakresowe telefony Philips 759 i 755 cechują się wzornictwem, kontrastowymi kolorami oraz wykończeniem. Oba modele różnią się kształtem oraz kolorystyką. Telefon Philips 759 ma surowy, przemysłowy wygląd, natomiast telefon Philips 755 jest bardziej elegancki.

Model 755 będzie dostępny w kolorach srebrnym, aluminiowym oraz czerwonym metalicznym, natomiast model 759 będzie dostępny w kolorach srebrnym, pomarańczowym oraz czerwonym.

Telefony Philips 759 i 755 są kompaktowe, a każdy z nich waży 89 g, co pozwala na wygodne noszenie go w kieszeni. Ponadto cechują się bardzo długim czasem pracy: czas rozmów wynosi do pięciu godzin, a czas gotowości do 250 godzin – ponad 10 dni.

Telefony Philips 759 i 755 są też wyposażone w opracowaną przez firmę Philips funkcję BeDJ, która umożliwia utworzenie dziewięciu kompilacji dźwiękowych. Melodie do miksowania można wczytywać z WAP (dostępność zależy od operatora), jak również można wykorzystywać ścieżki i dźwięki fabrycznie zapisane w telefonie.

Dzięki funkcji BeDJ telefon może pełnić funkcję przenośnego stołu mikserskiego. Użytkownik może miksować do dziewięciu ścieżek, wybierać dla każdej z nich instrument, zmieniać tempo oraz głośność. Utworzone w ten sposób melodie można wykorzystać jako dzwonki, jak również przesyłać w wiadomościach MMS.

Telefony komórkowe Philips 759 i 755 zostaną wprowadzone na rynki wybranych krajów Europy w trzecim kwartale bieżącego roku.

Aby zapewnić operatorom szerszy wybór produktów, firma Philips wprowadzi też telefon Philips 550, który jest wyposażony w większość funkcji dostępnych w telefonach 755 i 759, za wyjątkiem wbudowanego aparatu fotograficznego. Do telefonu Philips 550 będzie dostępny opcjonalny, obrotowy cyfrowy aparat fotograficzny. Telefon Philips 550 będzie też dostępny w kolorach brązowym i srebrnym.

Philips 550
Philips 755 - zdjęcia GSMonline.pl
Philips 759 - Life Style


Philips 639

Telefon Philips 639 jest wyposażony w zewnętrzny wyświetlacz wykonany w technologii PolyLED. Technologia ta została opracowana przez firmę Philips i jest oparta na zastosowaniu elektroluminescencyjnych materiałów organicznych (OLED).

Na zewnętrznej stronie klapki telefonu Philips 639 znajduje się wyświetlacz „Magic Mirror" typu PolyLED, który jest pokryty półprzezroczystą powłoką lustrzaną, dzięki czemu jest on widoczny tylko wtedy, gdy jest włączony. Gdy telefon znajduje się w stanie gotowości zewnętrzna powierzchnia klapki może pełnić funkcję kieszonkowego lusterka – idealnego dla osób chcących w czasie podróży sprawdzić swój wygląd. Wyświetlacz staje się widoczny, gdy tylko zostanie zasygnalizowane połączenie lub gdy telefon odbierze wiadomość. Szczegółowe informacje o połączeniu lub wiadomości można odczytać z głównego (wewnętrznego) wyświetlacza TFT o dużej rozdzielczości z 65 tys. kolorów.

Zewnętrzny wyświetlacz „Magic Mirror" może też służyć do wyświetlania różnorodnych animacji. Ponadto pozwala sprawdzić informacje o połączeniu przychodzącym: na ekranie zewnętrznym mogą być wyświetlane ikony przypisane do grup numerów z książki telefonicznej.

Telefon ten wyróżnia się otwieraną klapką, zaokrąglonymi krawędziami oraz metalicznym wykończeniem powierzchni. Telefon jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: perłowej, zielonej oraz szarej. Telefon Philips 639 jest bardzo kompaktowy, łatwo mieści się w kieszeni i waży 85 gramów. W zależności od warunków użytkowania, czas rozmów wynosi do 4 godzin, a czas gotowości do 400 godzin – ponad 16 dni.

Telefon Philips 639 umożliwia wysyłanie wiadomości MMS zawierających zdjęcia. Ponadto, zdjęcia zapisane jego pamięci mogą być używane do sygnalizowania połączeń od osób wpisanych do książki telefonicznej. Do grup numerów z książki można przypisać zdjęcia oraz ikony. Połączenia od wybranych w ten sposób osób są sygnalizowane wyświetleniem odpowiedniego zdjęcia na ekranie wewnętrznym oraz ikony na zewnętrznym ekranie „Magic Mirror". Co więcej, dzięki 32 polifonicznym melodiom dzwonka możliwości indywidualnego sygnalizowania połączeń są jeszcze szersze.

Telefon ten jest też wyposażony w opracowaną przez firmę Philips funkcję BeDJ, która umożliwia utworzenie dziewięciu kompilacji dźwiękowych. Melodie do miksowania można wczytywać z WAP (dostępność zależy od operatora), jak również można wykorzystywać ścieżki i dźwięki fabrycznie zapisane w telefonie.

Dzięki funkcji BeDJ telefon może pełnić funkcję przenośnego stołu mikserskiego. Użytkownik może miksować do dziewięciu ścieżek, wybierać dla każdej z nich instrument, zmieniać tempo oraz głośność. Utworzone w ten sposób melodie można wykorzystać jako dzwonki, jak również przesyłać w wiadomościach MMS.

Do telefonu Philips 639 można podłączyć opcjonalny cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA. Wykonane nim zdjęcia można dołączać do wiadomości MMS. Aparat ten może pracować w trybie nocnym, umożliwiającym wykonywanie zdjęć przy słabym oświetleniu. Ponadto jest wyposażony w cyfrowy zoom (2x) ułatwiający wykonywanie zbliżeń. Duża pojemność pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu zdjęć, które można przeglądać na wyświetlaczu lub wysyłać w wiadomościach MMS. Ponadto, w telefonie jest fabrycznie zapisany bogaty zestaw zdjęć i rysunków, które można przesyłać w wiadomościach MMS lub wyświetlać jako tło lub wygaszacz ekranu.


Philips 535

Dzięki funkcji FotoTalk, telefon komórkowy Philips 535 umożliwia bardzo łatwe tworzenie wiadomości MMS. Zazwyczaj wpisanie wiadomości lub komentarza do zdjęcia jest dość czasochłonne. Przy użyciu funkcji FotoTalk użytkownik może łatwo nagrać dźwięk lub notatkę głosową (praktycznie zaraz po wykonaniu zdjęcia), dołączyć do zdjęcia i wysłać jako wiadomość MMS. 

Dzięki funkcji dynamicznego przydzielania pamięci, w telefonie można zapisać do 100 zdjęć (w zależności od ich rozdzielczości). Aby wykonać zdjęcie wystarczy nacisnąć 2 przyciski. Telefon ma wbudowane lusterko ułatwiające wykonywanie autoportretów. Ponadto, telefon Philips 535 umożliwia obróbkę zdjęć, dzięki czemu można nadać im oryginalny i zabawny wygląd. Na przykład, kolory można zastąpić odcieniami sepii lub szarości. Wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny może pracować w trybie nocnym, służącym do wykonywania zdjęć w ciemności.

Zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem można wysyłać jako wiadomości MMS, a ponadto przypisywać do pozycji książki telefonicznej. Połączenia od wybranych w ten sposób osób lub grup mogą być wówczas sygnalizowane wyświetleniem odpowiedniego zdjęcia. Funkcja FotoCall umożliwia przypisywanie zdjęć do numerów z książki telefonicznej. Połączenia przychodzące od wybranych w ten sposób osób mogą być sygnalizowane wyświetleniem odpowiedniego zdjęcia. Niezależnie od przeznaczenia, zdjęcia doskonale prezentują się na jasnym i czytelnym wyświetlaczu TFT z 65 tys. kolorów.

Dzięki funkcji BeDJ, oferowanej tylko przez firmę Philips, telefon Philips 535 może pełnić funkcję przenośnego stołu mikserskiego. Dzięki niej użytkownik może miksować do dziewięciu ścieżek, wybierać dla każdej z nich instrument, zmieniać tempo oraz głośność. Utworzone w ten sposób melodie można wykorzystać jako dzwonki, jak również przesyłać w wiadomościach MMS. Żaden inny telefon dostępny obecnie na rynku nie daje możliwości miksowania takiej liczby ścieżek z wykorzystaniem fabrycznie zapisanych dźwięków. Nowe pokolenie młodych użytkowników może stać się w wolnym czasie prawdziwymi DJ-ami.

Funkcja BeDJ zyskała też uznanie profesjonalnych DJ-ów. Do opracowania melodii zapisanych w telefonie, i przeznaczonych do ponownego miksowania, firma Philips zaprosiła światowej sławy DJ-ów, takich jak: Carl Cox, Mauro Picotto, Cut Killer, Chris Liebing i Sander Kleinenberg.

Specjalne melodie dzwonków można wczytywać ze strony www.philips.com/ringtones (oraz stron operatorów GSM). Melodie te można ponownie miksować, a następnie wykorzystywać jako dzwonki, czy też wysyłać w wiadomościach MMS. Telefon Philips 535 jest też wyposażony w funkcję głośnomówiącą, a w celu dodatkowego wzmocnienia dźwięku można go podłączyć do zewnętrznego wzmacniacza.

Telefon Philips 535 jest kompaktowy, lekki (waży tylko 92 g) i elegacki. Jego obudowa zawiera elementy wykonane z prawdziwego metalu. Telefon jest dostępny w kolorach srebrnym, czerwonym, niebieskim oraz czarnym. W zależności od warunków użytkowania, czas rozmów wynosi do 6 godzin, a czas gotowości do 300 godzin.

Telefon komórkowy Philips 535 zostanie wprowadzony na rynki wybranych krajów w drugim kwartale bieżącego roku.


Philips 355

Telefon Philips 355 jest wyposażony w cyfrowy aparat fotograficzny, opracowaną przez firmę Philips funkcję BeDJ. Philips 355 umożliwia również wysyłanie i odbieranie wiadomości MMS.

Do wykonanych przy jego użyciu zdjęć można dołączać nagrania dźwiękowe, a następnie wysyłać je jako wiadomości MMS. Ponadto, telefon ten jest wyposażony w funkcję FotoTalk, umożliwiającą przesyłanie "pocztówek dźwiękowych", tzn. wiadomości MMS zawierających zdjęcie oraz nagranie dźwiękowe.

Telefon Philips 355 jest wyposażony we wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości CIF umożliwiający szybkie wykonywanie zdjęć. Specjalny tryb nocny pozwala na robienie zdjęć nawet w ciemności. Oddzielny przycisk aparatu fotograficznego umożliwia praktycznie natychmiastowe uchwycenie szybko zmieniających się sytuacji.

Ponadto, w telefonie jest fabrycznie zapisany bogaty zestaw zdjęć i rysunków, które można przesyłać w wiadomościach MMS lub wyświetlać jako tło lub wygaszacz ekranu. Funkcja FotoCall umożliwia przypisywanie zdjęć do numerów z książki telefonicznej. Połączenia przychodzące od wybranych w ten sposób osób mogą być sygnalizowane wyświetleniem odpowiedniego zdjęcia.

Telefon Philips 355 jest wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz z 65 tys. kolorów. Telefon Philips 355 jest wyposażony w technologię Java 2.0 przeznaczoną dla urządzeń przenośnych. Dzięki niej do telefonu można wczytywać gry o ciekawej grafice i dźwiękach, zapewniające wspaniałą rozrywkę, gdy tylko użytkownik ma na nią ochotę.

Telefon Philips umożliwia też łatwe wysyłanie wiadomości tekstowych. Na dużym wyświetlaczu mieści się aż osiem linii wiadomości SMS. Ponadto firma Philips opracowała zupełnie nowy interfejs użytkownika zmniejszający liczbę czynności potrzebnych do napisania i wysłania wiadomości SMS.

Telefon ten jest też wyposażony w opracowaną przez firmę Philips funkcję BeDJ, która umożliwia utworzenie dziewięciu kompilacji dźwiękowych. Melodie do miksowania można wczytywać z WAP, wiadomości MMS (zależy od operatora), jak również można wykorzystywać ścieżki i dźwięki fabrycznie zapisane w telefonie.

Użytkownik może miksować do dziewięciu ścieżek, wybierać dla każdej z nich instrument, zmieniać tempo oraz głośność. Utworzone w ten sposób melodie można wykorzystać jako dzwonki, jak również przesyłać w wiadomościach MMS.

Wyposażony w bogaty zestaw funkcji multimedialnych, telefon Philips 355 jest kompaktowy i elegancki. Waży zaledwie 82 g. Jego obły kształt prezentuje się wspaniale zarówno, gdy telefon jest używany, jak i wtedy, gdy jest noszony na szyi na wygodnym pasku, dostarczanym standardowo w zestawie. Panel przedni z wygodną klawiaturą jest pokryty przezroczystym tworzywem, natomiast reszta obudowy telefonu jest wykończona subtelnie kontrastowymi materiałami o kolorze błyszczącego chromu i matowego aluminium.

W zależności od warunków użytkowania, czas rozmów wynosi do czterech godzin, a czas gotowości do 400 godzin – ponad 16 dni. Telefon komórkowy Philips 2004 zostanie wprowadzony na rynki wybranych krajów Europy w drugim kwartale bieżącego roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (93):

Komentuj

Komentarze / 93

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: