Heyah CYBERSTARTER

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 9

Heyah wprowadziła na rynek CYBERSTARTER - pierwszą w Polsce limitowaną edycję starterów przygotowaną z myślą o fanach gier komputerowych. Nowe startery pozwolą miłośnikom e-sportu nie tylko ściągnąć gry na komórkę ze specjalnie stworzonego katalogu, otrzymywać cybersportowe niusy, ale również ułatwią kontakt z innymi graczami dzięki usłudze CyberCzat. Opisy poszczególnych propozycji użytkownicy znajdą na stronie dedykowanej nowemu starterowi: www.cyberstarter.pl .

CyberCzat
Jest to usługa zawierająca w sobie dwie funkcjonalności – platformę do komunikacji SMS oraz kalendarz online. Dzięki niej gracze mogą błyskawicznie porozumiewać się między sobą, tworzyć klany i dywizje. Dzięki kalendarzowi online użytkownik może zaprogramować ‘SMS-owe przypomnienia’ na konkretny dzień i godzinę tygodnia dla siebie, innego użytkownika lub całej grupy, do której należy. W ten sposób, po ustawieniu a stronie www.cyberstarter.pl komunikatów w kalendarzu członkowie klanu lub innej wybranej grupy otrzymają równocześnie przypomnienie o meczu, treningu lub innym ważnym wydarzeniu. Przez pierwszy tydzień użytkownik Cyberstartera może wypróbować usługę za darmo. Co tydzień ma w niej do wykorzystania 250 SMS-ów.

Dwie gry za friko
Każdy użytkownik Cyberstartera będzie mógł ściągnąć dwie pełne wersje gier. Jedną z gier jest Red Bull X-Fighters, drugą natomiast użytkownik może wybrać z listy kilkunastu propozycji.
2 za 1
Osoba poszukująca kolejnych gier może skorzystać z przygotowanego przez Heyah katalogu. Użytkownik zapłaci tylko za pierwszą ściągniętą grę. Kolejną wybraną grę użytkownik otrzyma w prezencie od Heyah.

GryPaki
GryPaki są to paczki zawierające grę i kontent z nią związany. To usługa przygotowana z myślą o tych, którzy lubią nie tylko grać, ale również ściągnąć na swoją komórkę dedykowane grom tapetki, dzwonki, wygaszacze itp.

Niusy SMS
Dzięki bezpłatnym wiadomościom SMS o nowościach na www.cybersport.pl właściciele Cyberstarterów Heyah będą na bieżąco informowani o wydarzeniach e-sportowych. Użytkownicy mogą również zamówić na swoją komórkę Niusy Cybersport Polska Świat oraz Niusy Liga HLC, które przez pierwszy tydzień dostawać będzie nieodpłatnie.

Użytkownik Cyberstartera Heyah przy pierwszym doładowaniu dowolną kwotą otrzyma na konto dodatkowe 5 złotych.

Cyberstarter Heyah jest już dostępny wraz z wrześniowym magazynem CD Action, który jest patronem największej polskiej ligi gier komputerowych Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik (HLC). Cyberstarter będzie można dostać podczas turniejów i spotkań organizowanych w ramach Ligi. Największym z nich będzie październikowy finał HLC podsumowujący 4. sezon rozrywek ligowych.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Onken pisze: 2008-09-05 16:21
  A kiedy wprowadzą Heyę dla dresa :) ?
  -1
 • Users Avatars Mini
  darkzaspa pisze: 2008-09-05 18:35
  Rozumiem ze oprucz gier to polaczenia kosztuja jak normalny starter ??
  0
 • Users Avatars Mini
  Cypers pisze: 2008-09-05 19:31
  Ten starter dają do najnowszego numeru CD-Action
  0
 • Users Avatars Mini
  ryba pisze: 2008-09-05 20:48
  CD-Action się marnie sprzedaje, Heyah podobnie to trzeba sprzedawać G z badziewiem w pakiecie, haha.
  0
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2008-09-05 20:51
  fajnie bo w najblizszym casie niezle premiery gier sa, starter jest bardzo ciekawy jak i sam pomysl, duze grono docelowe, do tego ciekawa opcja z wiadomosciami tak jak pisalem duzo premier itd takze super sie to przyda, sam sobie chyba kupie bo naprawde fajna sprawa
  0
 • Users Avatars Mini
  nikod pisze: 2008-09-06 00:22
  no wiesz Onken o dresach to mobile king mysli wiec Heyah w to nie placz :P gracze to duza grupa i to na poziomie (w przeciwienstwie do dresow)! ja tez gram, a czasopisma growe tez czytam i Cd Action jest spoko. A co mieli zalaczyc do PC Formatu? wydaj mi sie ze tego nie czytaja osoby pod Heyah. Ogolnie moim zdanie pomysl fajny :) ciekawe czy beda to sprzedawac tez...?
  0
 • Users Avatars Mini
  zielonooka pisze: 2008-09-06 12:11
  swietny pomysl. olbrzymia grupa docelowa. u mnie w biurze chlopaki chociaz rorosli, zonaci itp to potrafia godzinami nawijac o grach. przynosza te swoje konsole i graja, a ciesza sie jak male dzieci. widze ze teraz to juz bedzie totalna radocha.
  0
 • Users Avatars Mini
  matisoft pisze: 2008-09-09 12:17
  to się właśnie nazywa marketing świetna idea, i chętnych im nie zabraknie, ciekawe możliwości, trochę utrudniony dostęp do tego startera ale komu będzie zależało sobie poradzi :) brawo heyah, czekamy na powrót pakietu sms 1000 na tydzień bądź dwa do wszystkich sieci :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Alex pisze: 2008-09-14 11:05
  Ryba: CD-Action się marnie sprzedaj :) Ty chyba "gazet" nie czytasz.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: