HTC Desire i Nexus One z ekranami Super LCD

Newsy
Żródło: HTC
Opinie: 4

HTC wprowadziła do swoich produktów ekrany Super LCD (SLCD). Wyświetlacze będą montowane między innymi w telefonach HTC Desire i Nexus One.

„Istnieje ogromny popyt na telefony HTC, szczególnie te z ekranami o przekątnej 3,7 cala. Wykorzystanie nowej technologii SLCD pozwoli nam błyskawicznie zwiększyć zdolności produkcyjne i sprostać potrzebom rynku.” - powiedział Peter Chou, CEO HTC Corporation. „Ekrany SLCD pozwalają uzyskać obraz porównywalny do używanych obecnie wyświetlaczy 3,7 cala, jednak zużywają znacznie mniej energii, co przekłada się na czas działania baterii.”

Ekrany SLCD należą do najnowszej generacji LCD charakteryzującej się lepszą wydajnością w stosunku do poprzednich wersji, w tym pięciokrotnie lepszym zarządzaniem energią. Ekrany SLCD, dzięki wykorzystanej technologii Sony VSPEC III, umożliwiają szeroki kąt widzenia.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Gregor pisze: 2010-07-26 21:30
  Bzdura. Super LCD i jego mniejsze zużycie energii. Super to są AMOLED i SUPER AMOLED, mam osobiście AMOLED w Omnii II i telefon przy wyświetlaczu 3,7 cala trzyma mi 8 dni!! A jakość obrazu jest znacznie lepsza niż w tych LCD HTC. Bawiłem się i podziwiałem SUPER AMOLED w Samsungu Wave i to jest obraz jest niesamowity po prostu genialny a bateria podejrzewam, że dużo krócej nie trzyma ale to się dowiem od znajomego. Tak czy siak czym tu się chwali HTC SLCD to tylko energia i nic więcej
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson pisze: 2010-07-27 00:29
  Gregor ale bzdury piszesz. SuperAMOLED tak bije po oczach, że obraz na nim jest niesamowicie sztuczny. Miałem Samsunga Wave i wytrzymałem z nim aż tydzień, przy czym proporcje niezadowolenia wypadły następująco: 30% ekran, 70% badziewny system stworzony tylko dla wielbicieli ajfono-podobnych bo do prawdziwej pracy to się nie nadaje. Czas pracy na baterii = codzienne ładowanie, więc to oszczędzanie energii to pic na wodę. No chyba, że dla Ciebie użytkowanie telefonu to pochwalenie się nim przed..
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson pisze: 2010-07-27 00:34
  ..kolegami i czasem rozmowa. No ale żarty żartami - słyszałem, że Omnia II trzyma dość długo, ale Wave'a to absolutnie nie dotyczy. Teraz mam HTC Desire z ekranem AMOLED i systemem Androiid i to jest to. System w pełni konfigurowalny, dobry ekran, bateria trzyma również dzień co świadczy o tym, że Super w zestawieniu SuperAMOLED nie ma nic wspólnego z dłuższym czasem pracy na baterii skoro w Wave 3,3" trzyma tyle samo co w HTC z teoretycznie gorszym ekranem 3,7"...
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson pisze: 2010-07-27 00:38
  ...A jakbyś interesował się trochę czymś więcej niż tylko Omnią i nie-do końca dotykowym WinMo, to wiedziałbyś, że ekrany AMOLED i SuperAMOLED produkuje tylko Samsung a w związku z tym, że się nie wyrabia priorytet mają jego telefony i dla HTC już nie wystarcza. Dlatego HTC wprowadza SLCD aby móc produkować na bieżąco Desire i Nexusa. Czasem więcej czytaj zamiast bezsensownie pisać "Bzdura"
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: