Nowe smartfony z Huawei Assistant

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowe smartfony z Huawei Assistant

Huawei Assistant będzie dostępny na kolejnych smartfonach Huawei, wraz z rozpoczynającą się aktualizacją oprogramowania telefonów do wersji Android 10.

Aktualizacja właśnie się rozpoczęła i w pierwszej kolejności dotyczy modelu Huawei P30 lite (256 GB).

W czerwcu aktualizację otrzymają smartfony: Mate 10 Pro, Mate 10 Pro Porsche Design, P20, P20 Pro oraz Mate RS Porsche Design.

Harmonogram aktualizacji:

Użytkownicy pozostałych urządzeń Huawei, które nie są objęte aktualizacją, mogą pobrać Huawei Assistant poprzez stronę internetową: huaweimobileservices.com/assistant-early-bird-pl/.

Żeby skorzystać z Huawei Assistant, trzeba przesunąć ekran główny smartfona w prawo, co daje dostęp między innymi do wyszukiwarki, która przeszuka jednocześnie aplikacje, notatki, wiadomości e-mail, kalendarz oraz internet.

W Huawei Assistant użytkownik znajdzie również sekcję z dostosowanymi do jego zainteresowań wiadomościami z całego świata oraz powiadomienia na przykład o pogodzie czy wynikach sportowych.

Huawei Assistant umożliwia też korzystanie z funkcjonalności dostarczanych przez partnerów Huawei. Użytkownik może zintegrować z Huawei Assistant między innymi aplikację Listonic, a także aplikację Podcast Go czy Instant Access. W Huawei Assistant jest też dostępna oferta lotów i podróży eSky.pl. 

Inne informacje o Huawei Assistant:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: