Polska premiera serii Huawei Mate 10

Newsy
Opinie: 6

Huawei zaprezentował w Warszawie swoją nową serię Mate 10.

Na polskiej premierze urządzenia pokazano po raz pierwszy najnowszy spot reklamowy z Robertem Lewandowskim.

Kręcenie spotu reklamowego to dla mnie zawsze ekscytujące, a zarazem bardzo trudne wyzwanie. Moim zadaniem było nie tylko podkreślenie dynamicznego charakteru i inteligentnego oblicza smartfonu, ale równolegle – pokazanie historii o pokonywaniu własnych ograniczeń i dążeniu do perfekcji. Mam nadzieję, że historia zainspiruje odbiorców do nieustannego podążania drogą do mistrzostwa – powiedział obecny na gali Robert Lewandowski. 

Emisja spotu rozpocznie się 20 listopada. 

Cena Huawei Mate 10 Pro na polskim rynku to 3 499 zł, Mate 10 lite – 1 499 zł.

Dziś podano także polską cenę smartfonu Huawei Mate 10 Porsche Design z 6 GB RAM + 256 GB. Ten smartfon ma kosztować aż 5699 zł, czyli ma być w cenie iPhone X 256 GB.

Udział Huawei w rynku po III kw. jest oceniany przez GfK Polonia na 23% (w 2016 r. udział ten wynosił 22%). Oznacza to, że w tym roku Huawei przestał szybko pozyskiwać rynek. Zapewne jest to wynikiem dobrej sprzedaży w naszym kraju tanich smartfonów Xiaomi oraz tego, że Huawei stara się sprzedawać więcej droższych smartfonów, na których ma większą marżę.

Huawei jest zadowolony natomiast z tego, że rośnie w segmencie urządzeń w cenie 200+ euro. W tym segmencie udział chińskiego producenta w polskim rynku jest oceniany na 24%.

Nasze pierwsze wrażenia z korzystania z Huawei Mate 10 Pro znajdują się tutaj

Zapis wideo polskiej premiery:

Zdjęcia z imprezy na Stadionie Narodowym:

Galeria smartfonu Huawei Mate 10 Pro:

Wideo:

Inne informacje na temat serii Mate:

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-11-07 00:21
  Pan ambasador Lewy kosi kasę od Huawei, a prywatnie używa iPhone, "trafił go" Tomek Wyka z myapple.pl - zadał pytanie na tym samym Twitterze, p.t. "jak to jest?" pozostało bez odpowiedzi, SpidersWeb napisał o tym artykuł w 2015,a Fakt nazwał go "hejterem" czepiającym się człowieka :-)). Także w Lewego z Mate 10 w kieszeni, wierzymy jak w garbate aniołki.. Lol
  4
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-11-07 00:26
  P.s. Nie żebym uważał dzieło Apple za "super maszynę", wręcz odwrotnie - ale Lewy w tym przypadku, to nikt więcej jak kłamiący snob.
  -1
 • Users Avatars Mini
  Karol pisze: 2017-11-07 05:56
  @up - może teraz zburzę Twój światopogląd ;) 1. Nie "Lewy korzysta z iPhone'a!!11oneone" tylko człowiek obsługujący jego konto na Twitterze wysłał tweeta właśnie ze sprzętu Apple. Osoby takie jak Lewy mają całe agencje do obsługi social media :) 2. Jego profil obserwuje prawie milion osób. Pewnie ma takich pytań jak z myapple jest kilka tysięcy dziennie i normą jest, że na 99% jakichkolwiek tweetów się nie odpowiada. 3. Spider'sWeb (jak większość dzisiejszych mediów) zrobi artykuł nawet o pobiciu Świętego Mikołaja przez renifera Rudolfa gdyby przyniosło im to dodatkowe wejścia i kliki. 4. Wstrzymałbym się z takimi ocenami dopóki nie będziesz miał dowodów a nie same domysły. Mam nadzieję, że pomogłem.
  4
 • Users Avatars Mini
  Pavlo pisze: 2017-11-07 07:45
  Lewy zarabia 8,3 mln zł miesięcznie, 274 tysiące dziennie, 11 tysięcy na godzinę, 190 złotych na minutę i 3 złote na sekundę!
  -1
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-11-07 09:41
  @Karolek - 1. to był selfiak, którego sam wrzucał (dlatego Tomek Wyka go zapytał), 2. jesteś frajerem który wierzy w media.
  1
 • Users Avatars Mini
  Iiii pisze: 2017-11-07 09:53
  Lewy to taki sam "użytkownik" Huawei jak Renata Kaczoruk (dziewczyna Wojewódzkiego) z Play. Niby przeszła, a na wyswietlaczu perfidny napis Plus. Dla potwierdzenia materiały prasowe w necie. Także nie wierzyłbym w to co reklamuje Lewy, zwłaszcza, że te wszystkie gwiazdy latają z jabłuszkiem jako wyznacznikiem luksusu. Tak jak Mercedes, Aston Martin, Ferrari etc.
  2

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: