Huawei będzie liderem smartfonów i laptopów w Polsce - galeria zdjęć z polskiej premiery MateBook 13

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Nasz cel to zostać liderem rynku laptopów w Polsce w ciągu 3 lat.  – powiedział Jefferson Zhang podczas polskiej prezentacji najnowszego laptopa MateBook 13.

Huawei MateBook 13 wyposażony został w wyświetlacz FullView o proporcji 3:2, z bocznymi ramkami mierzącymi 4.4 mm, dzięki czemu zajmuje 88% wewnętrznej powierzchni ekranu. Najwyższa konfiguracja urządzenia wyposażona jest w ekran dotykowy.

Urządzenie charakteryzuje się designem klasy premium – obudowa została wykonana z aluminium, a wymiary urządzenia wynoszą zaledwie 286 x 211 x 14,9 mm, natomiast waga - tylko 1,28 kg (model z osobnym procesorem graficznym: ok. 1,3 kg). 

W najwyższej konfiguracji urządzenie zasilane jest procesorem Intel Core i7 8565U 8. generacji (Whiskey Lake), który zapewnia 40% większą wydajność od poprzedniej generacji procesora. Karta graficzna to NVIDIA GeForce MX 150 z 2 GB pamięci GDDR5.

Huawei MateBook 13 został wyposażony w potężne ogniwo o pojemności 42 Wh, pozwalające na 9,6 godzin ciągłego odtwarzania wideo FHD, 8,6 godzin pracy biurowej oraz 7,2 godziny korzystania z internetu. 

Huawei opracował funkcję OneHop, która w wygodny sposób pozwala na wymianę danych między urządzeniami użytkownika. Za pośrednictwem sieci Wi-Fi, bez konieczności korzystania z sieci komórkowej, kabla USB czy oprogramowania stron trzecich można szybko, łatwo i bezpiecznie wymianić pliki między komputerem a smartfonami Huawei (które wyposażone są w moduł NFC i działają na EMUI 9.0 lub wyższym). 

Ciekawą funkcją MateBook 13 jest możliwość zsynchronizowania galerii zdjęć komputera z galerią na urządzeniu mobilnym. Łatwy w obsłudze interfejs ma pozwalać na wygodne i szybkie zarządzanie wszystkimi zdjęciami. 

MateBook 13 ma lekki i wygodny zasilacz o mocy 65W. Zasilacz umożliwia szybkie ładowanie nie tylko laptopów HuaweinMateBook X Pro, MateBook X czy MateBook E, ale także urządzeń mobilnych. 15 minut szybkie ładowanie MateBooka 13 pozwala na 2,5 godziny pracy biurowej.

MateBook 13 został wyposażony w przycisk zasilania One Touch, z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Inne informacje o laptopach Huawei z serii MateBook na 2019 rok:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: