Iga Świątek ambasadorką Xiaomi

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Iga Świątek ambasadorką Xiaomi

Iga Świątek została ambasadorką marki Xiaomi. Na razie chińska firma nie podała żadnych szczegółów dotyczących kontraktu reklamowego ze Świątek. Nie wiadomo ile zarobi Świątek i na jaki czas została podpisana z nią umowa sponsoringowa. Iga współpracuje już z marką Lexus, z Rolexem, z PZU, z Tecnifibre oraz z Asics.

Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek. Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe - to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemy dać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community. – powiedziała Jolanta Stryjczak PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.      

Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomipowiedziała Iga Świątek.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: