Internet domowy w Play bez opłat przez pół roku

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Internet domowy w Play przez pół roku bez opłat

Play ma nową promocję z Internetem domowym, w której przez pierwsze 6 miesięcy nie płacimy abonamentu. 

Przy wyborze Internetu stacjonarnego o prędkości 600 Mb/s lub światłowodowego o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s  i wybraniu oferty na 24 miesiące, każdy klient otrzymuje rabat, dzięki któremu nie ponosi kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy. Rabat naliczany jest automatycznie, a skorzystać z niego mogą zarówno osoby, które posiadają już usługi w Play, jak również nowi klienci.

Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Uwzględniając przyznawany na pół roku rabat średnia cena za usługę zmniejsza się do 39 zł miesięcznie. Z kolei abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł oraz 90 zł.

Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych u fioletowego operatora również mogą skorzystać z tej promocji, natomiast ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

W przypadku obydwu ofert Play udostępnia swoim użytkownikom urządzenia. W przypadku internetu stacjonarnego jest to router Technicolor CGA2121, natomiast przy światłowodowym router Huawei K562 z Wi-Fi 6.

W momencie aktywacji usługi, obowiązuje jednorazowa opłata za instalację w kwocie 50 zł.

Operator przedłużył też promocję obejmującą internet z telewizją PLAY NOW TV i dostępem do Viaplay i CANAL+ online.

Zestaw internetu stacjonarnego wraz z telewizją i dostępem do platform VOD można otrzymać w cenie od 50 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu klient otrzymuje dostęp do serwisu CANAL+ online przez pół roku od Play oraz Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: