Bilety PKP Intercity do kupienia na e-podróżnik.pl

Newsy | Promocje
Opinie: 0
PKP Intercity z e-podróżnik.pl – przewoźnik rozszerza sieć sprzedaży biletów

Sieć sprzedaży biletów PKP Intercity rozszerza się o kolejnego partnera. Po aplikacji mPay podróżni zyskują możliwość kupienia biletów przewoźnika w serwisie e-podróżnik.pl.

Obecnie w serwisie e-podróżnik.pl można bezpośrednio zakupić bilety PKP Intercity z rezerwacją miejsca siedzącego. Do wyboru jest miejsce w Strefie Ciszy, dostępne są wszystkie ulgi oraz opcje Bilet Rodzinny i Duża Rodzina, które oferuje przewoźnik. W razie potrzeby, po zakupie, pasażer może samodzielnie zmodyfikować bilet - zmienić nazwisko podróżnego lub wymienić bilet na inny. Kolejnym krokiem we współpracy PKP Intercity i firmy Teroplan będzie umożliwienie nabywania biletów na przejazd środkami różnych przewoźników w ramach Pakietu Podróżnika, nad czym trwają obecnie prace.

Na platformie e-podróżnik.pl, należącej do firmy Teroplan, dostępne są obecnie bilety różnych przewoźników autobusowych i kolejowych. Podróżni korzystający na części trasy z przejazdu pociągiem PKP Intercity, a na drugiej części z usług innego przewoźnika, którego oferta jest także dostępna na platformie, będą mogli w jednej transakcji nabyć i opłacić bilety obu przewoźników.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: