Kot jako mucha w reklamie Netii

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 1

24 kwietnia br. ruszy kolejna kampania reklamowa Netii z Tomaszem Kotem w roli muszej. Klienci w ramach towarzyszącej jej oferty otrzymają router Wi-Fi za złotówkę.

Bzzzprzewodowy internet tak lata po pomieszczeniach, że nawet mucha ledwo się przeciska między strumieniami danych – tak w skrócie można opisać ideę nowej kampanii reklamowej Netii. Towarzysząca jej oferta Netii – router Wi-Fi za 1 zł przy zakupie pakietu internet+telefon – zachęca do rezygnacji z kabli i przerzucenia się na sieć bezprzewodową (Wi-Fi).

„Po raz kolejny stawiamy w naszej kampanii na niestandardowe podejście do tematu. Pokazujemy naszym klientom, że nie muszą się już potykać o kable, a z bezprzewodowego internetu może korzystać na kilku komputerach jednocześnie” – powiedział Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii. „Myślę, że i tym razem Tomasz Kot przekona klientów, że Netia daje internet, że mucha nie siada.”

Główną rolę w kampanii – tym razem nieco zdezorientowanej wszechobecnym internetem muchy – zagrał Tomasz Kot, Twarz Netii. Od 24 kwietnia br. w ogólnopolskich i tematycznych stacjach będą emitowane spoty 30- i 15-sekundowe, natomiast od poniedziałku 26 kwietnia br. kampania będzie obecna również w prasie i radiu (spoty 30- i 15-sekundowe). Za kreację odpowiada agencja Brasil, a za zakup mediów - ZenithOptimedia.

 


 

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: