Kup OPPO Reno10 i odbierz 500 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kup OPPO Reno10 i odbierz 500 zł

Ruszyła promocja na smartfony z serii Oppo Reno10. Przy zakupie dowolnego smartfona z tej serii otrzymasz czek BLIK o wartości 500 złotych.

Jak skorzystać z promocji?

  • Kup jeden z promocyjnych modeli smartfonów OPPO Reno10 5G lub OPPO Reno10 Pro 5G. Promocja obowiązuje przy zakupie w wybranych sklepach online lub stacjonarnych, które biorą udział w akcji.
  • Po dokonaniu zakupu, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji. Możesz to zrobić w okresie od 28 sierpnia 2023 roku do 15 października 2023 roku. Upewnij się, że dołączysz wszystkie wymagane dokumenty.
  • Jeśli Twój zakup spełnia warunki promocji, otrzymasz kod BLIK o wartości 500 złotych. Ten kod otrzymasz w formie wiadomości SMS na Twój numer telefonu.
  • Aby otrzymać gotówkę, wystarczy udać się do bankomatu. Wybierz opcję wypłaty czeku BLIK, podaj kwotę nagrody oraz podaj 9-cyfrowy kod BLIK i zatwierdź go 4-cyfrowym kodem PIN. Następnie odbierz gotówkę.

Promocja obowiązuje w okresie od 28 sierpnia 2023 roku do 1 października 2023 roku.

Skorzystać z niej można w wybranych sklepach, takich jak Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD, X-kom, Komputronik, Neonet i empik.com.

Strona promocji znajduje się tutaj.

Nasz test Oppo Reno10 Pro 5G znajduje się tutaj.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: