Kup laptop Lenovo i odbierz 300 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kup laptop Lenovo serii Legion lub Ideapad i odbierz 300 zł

Uczniowie mogą teraz odebrać 300 zł po zakupie wybranych laptopów Lenovo.

Ofertą „Back to school” objęte są serie Legion i  IdeaPad. Pełna lista urządzeń w promocji jest w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Z bonusu mogą skorzystać pełnoletni uczniowie, studenci lub rodzice/opiekunowie prawni niepełnoletnich i uczących się dzieci, którzy kupią laptopa Lenovo objętego promocją w ciągu 14 dni od zakupu wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://lenovopolska.pl/backtoschool/.

Produkty objęte promocją można kupić w sklepach stacjonarnych i online: EURO RTV AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Sferis, Neonet, Delkom, Morele oraz x-kom.

Akcja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2022 r.

Jak skorzystać z promocji?

  • Jeżeli jesteś pełnoletnim uczniem lub studentem, albo rodzicem/opiekunem prawnym niepełnoletniego i uczącego się dziecka, kup laptopa Lenovo objętego promocją w terminie 01.08 - 30.09.2022 r i zachowaj dowód zakupu.
  • Wytnij z opakowania laptopa kod kreskowy z numerem seryjnym i zrób zdjęcie lub zeskanuj wycinek. Przygotuj zdjęcie lub skan rewersu legitymacji szkolnej lub studenckiej z widocznym terminem jej ważności nie krótszym niż 30.09.2022 r.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy w ciągu 14 dni od momentu zakupu laptopa Lenovo objętego promocją.
  • Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia poprosimy Cię o podanie adresu do wysyłki bankomatowej karty doładowanej kwotą 300 zł.

Z promocji można skorzystać tutaj

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: