LG G8s ThinQ oficjalnie w Polsce za 3299 zł

Newsy
Opinie: 0

Dziś odbyła się polska premiera smartfonu LG G8s ThinQ.

Smartfon będzie kosztował w Polsce 3299 zł.

Decydując się za zakup LG G8s ThinQ do 15 sierpnia 2019 każdy klient będzie mógł otrzymać prezenty o wartości 1000 złotych. Po rejestracji na stronie promocyjnej LG zwróci w gotówce (czek BLIK do wypłaty w bankomacie) 400 zł, a kolejne 600 zł to voucher na naprawę wyświetlacza. Szczegóły promocji są tutaj.

LG G8s ThinQ wyposażony został w trzy obiektywy – superszeroki, teleobiektyw i standardowy. Szerokokątny obiektyw pozwala na zarejestrowanie kadru o rozpiętości do 136 stopni. Podobnie jak w LG V40 ThinQ, oprogramowanie smartfona pozwala na automatyczne zarejestrowanie zdjęć z trzech obiektywów i połączenie ich w efektowną animację.

Przedni aparat Z Camera pozwala też na robienie zdjęć selfie z wykorzystaniem trybu portretowego. Z Camera analizuje promieniowanie podczerwone odbite od obiektów i na tej podstawie oblicza głębię fotografowanej sceny. Sposób ten jest dużo szybszy i dokładniejszy niż tradycyjne czujniki obrazu. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest również kontrola głębi podczas filmowania (Video Depth Control) oraz rozpoznawanie twarzy Face Unlock.

Czięki pomiarowi odległości w przednim aparacie LG G8s ThinQ można kontrolować intensywność rozmycia tła do 256 poziomów.

LG G8s ThinQ  wyposażony został w funkcję identyfikacji użytkownika w oparciu o budowę naczyń krwionośnych dłoni - Hand ID. Taki sposób zabezpieczenia telefonu możliwy jest dzięki aparatowi Z Camera z czujnikiem obrazu ToF oraz czujnikowi podczerwieni. Czujniki analizują kształt, rozmiar oraz inne unikalne cechy naczyń krwionośnych dłoni. Aby odblokować smartfon LG G8s ThinQ, wystarczy przed obiektywem przedniego aparatu ustawić dłoń na ułamek sekundy.

Technologia ToF pozwoliła również na zastosowanie bezpieczniej formy odblokowywania smartfona za pomocą funkcji Face Unlock. Przedni aparat widzi obiekty przestrzennie, a na ocenę odległości nie ma wpływu światło z zewnętrznych źródeł. 

LG G8s ThinQ wyposażony został również w czytnik linii papilarnych. 

Ponadto, aparat Z Camera pozwolił na zaimplementowanie funkcji rozpoznawania gestów Air Motion. Dzięki niej, użytkownicy mogą odbierać i kończyć połączenia telefoniczne, wykonywać zrzuty ekranu, przełączać się między aplikacjami lub regulować głośność muzyki – wszystko to bez dotykania urządzenia. 

W LG G8s ThinQ  zastosowano funkcję Video Depth Control. Analizując dystans oraz głębię sceny, smartfon daje możliwość nagrania filmu z zaznaczeniem dwóch planów.

Smartfon wyposażony został w ekran OLED. Ekran FullVision HD+ (2248 x 1080 pikseli) ma przekątną 6,21 cala.

Smartfon napędzany jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 855, a za grafikę odpowiada układ Adreno 640.

Całość wspomagana jest przez 6 GB RAMu i 128 GB pamięci wewnętrznej, która może być rozszerzana za pomocą karty pamięci.  

Model LG G8s ThinQ jest wyposażony w głośniki stereo. W smartfonie zastosowano system DTS:X, odpowiadający za efekty dźwięku przestrzennego oraz Meridian Sound Tuning, poprawiający jakość odtwarzanego dźwięku.

LG, G8s ThinQ przetestowany został według standardów Armii Stanów Zjednoczonych, otrzymując certyfikat MIL-STD 810G. Obudowa smartfona spełnia założenia normy IP68.

Specyfikacja techniczna smartfonu LG G8s ThinQ:

 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 855
 • Ekran: 6.2-inch 18.7:9 FHD+ OLED FullVision (2248 x 1080)
 • Pamięć: 6GB RAM/128GB pamięci wewnętrznej
 • Aparat Tylny:
  • 12 MP, F/1.8, 26mm (standardowy), 1.4µm, OIS, PDAF
  • 13 MP (szeroki), F/2.4 , 16mm, 1.0µm
  • 12 MP, 52mm (teleobiektyw), F/2.6, 1.0µm, 2x optical zoom, OIS, PDAF
 • Aparat Przedni:
  • 8MP (F1.9/1.12μm/80°), FF
  • ToF Sensor 224px x 172px (F1.4/14 μm/80°)
 • Bateria: 3 550 mAh
 • Inne: Hand ID / Face Unlock / Air Motion / Głośniki Stereo

Inne informacje na temat smartfonu LG G8s ThinQ:

LG G8s

LG G8s

LG G8s

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: