Limiter DATA w roamingu w Plusie

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 0

Od 1 marca br. Plus oferuje swoim klientom abonamentowym usługę „Limiter DATA w roamingu”, polegającą na możliwości ustawienia limitu na pakietową transmisję danych w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach stowarzyszonych.

W ramach usługi klienci będą otrzymywać powiadomienia, w formie bezpłatnych wiadomości SMS, informujących o wykorzystaniu limitu na usługi oparte na pakietowej transmisji danych w roamingu. Limit dla każdego klienta wynosi 200 zł z VAT. Po wykorzystaniu 40% oraz 80% limitu, klienci otrzymają wiadomość SMS informującą o tym zdarzeniu. Usługa została wprowadzona zgodnie z wymogiem prawnym, wynikającym z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 544/2009 z dnia 18 czerwca 2009 r. Po przekroczeniu całkowitego, przysługującego limitu, usługi pakietowej transmisji danych w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach stowarzyszonych zostaną zablokowane, o ile klient nie zdecyduje inaczej.

Włączenie usługi jest możliwe poprzez bezpłatne, także w roamingu, połączenie głosowe (system IVR) z numerem 0048 605 020 010 oraz przez wysłanie SMS o treści „TAK” lub „T” pod numer 8801.

Wyłączenie usługi jest możliwe poprzez bezpłatne, także w roamingu, połączenie głosowe (system IVR) z numerem 0048 605 020 010 oraz przez wysłanie SMS o treści „NIE” lub „N” pod numer 8801.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: