Mediatel już nie wierzy w model MVNO

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 8

Prezes spółki Mediatel, Marcin Kubit,  poinformował, że jego spółka nie będzie rozwijała oferty MVNO. "Mamy około 4 tys. klientów. Obecnie minimalizujemy koszty związane z tym projektem, nie będziemy wprowadzać nowych kart do punktów sprzedaży. Skupimy się na tych klientach, którzy regularnie doładowują karty" - powiedział agencji PAP Kubit.

Inne informacje na ten temat:

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  bolekbolek pisze: 2009-08-25 15:51
  Nie dziwię się! z takimi stawkami MTR trudno operatorom wirtualnym prowadzić ten biznes. UKE faworyzuje Playa, a wirtualni nie mają szans..Według mnie to, co robi pani Streżyńska to dyskryminacja i nierówne traktowanie uczestników rynku.
  0
 • Users Avatars Mini
  Am pisze: 2009-08-25 16:10
  to już kolejny po allegro nie daje rady. jak Streżyńska będzie dalej tak rozwijała rynek i konkurencję na nim jak dotąd to zostaną w3 i faworyzowani przez nią play i cyfrowy polsat. no może jeszcze Solorz z Karkosikiem zrobią ją parę razy w konia :)
  0
 • Users Avatars Mini
  mrbimbo pisze: 2009-08-25 16:14
  zgadzam się z Wami, albo faworyzują KAŻDEGO nowego gracz, albo nikogo. bo tak, to jest dyskryminacja
  0
 • Users Avatars Mini
  wosq pisze: 2009-08-25 16:32
  Występuje coś takiego jak śmiertelność - dotyczy to również uzytkowników Mediatel. Skoro nie zdobywają nowych klientów to będą mieli coraz mniejszą bazę aktualnych. Przypuszczalnie za 70 lat odejdzie ostatni klient...Panie świeć nad nim.
  0
 • Users Avatars Mini
  mrbig pisze: 2009-08-25 16:34
  @ bimbo - uke jakoś nie specjalnie dba o nowych małych graczy, ale szczególną miłością darzy play i od niedawna pokochało Solorza. spiskowa teoria dziejów zawsze podpowiada wtedy pytanie czy jest to działanie bezinteresowne czy brak kompetencji?
  0
 • Users Avatars Mini
  pysia pisze: 2009-08-25 16:35
  Uke reguluje, ale wg „widzimisię” pani Streżyńskiej. Jakiś czas temu Centrum Adama Smitha zrobiło raport, z którego wynikało, że na tle innych krajów europejskich nasz regulator ma zbyt dużą władzę i działa na nie do końca jasnych zasadach. Niby dlaczego play ma mieć preferencyjne warunki? Jako uczestnik rynku (klient GSM) jestem przeciw.
  0
 • Users Avatars Mini
  tatarak pisze: 2009-08-25 18:49
  Pani Streżyńska jawnie działa na szkodę państwa Polskiego. To straszne, jest urzędnikiem ale nijak nie realizuje swojej urzędowej misji! To kwestia czasu jak zapuka do niej prokurator za te ciche historię z polsatem i playem.
  0
 • Users Avatars Mini
  mrbig pisze: 2009-08-26 15:38
  @ tatarak - no nie wygląda to za fajnie, ale ja to myślę że to brak kompetencji tej pani jest problemem
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: