Microsoft promuje Windows Mobile

Newsy
Żródło: Microsoft
Opinie: 0

Microsoft uruchomił kampanię edukacyjną dotyczącą profesjonalnego fotografowania aparatami telefonicznymi opartymi na systemie operacyjnym Windows Mobile. Bazując na doświadczeniu światowej klasy specjalistów zajmujących się fotografią Microsoft przygotował poradnik zawierający najważniejsze zasady, jakimi powinniśmy się kierować podczas robienia zdjęć telefonem. Kampanii fotograficznej towarzyszy uruchomienie dwóch usług  - otwartej wersji beta aplikacji  Microsoft My Phone oraz  Windows Live dla Windows Mobile. Porady i opis nowych usług dostępne są na dedykowanej stronie http://www.microsoft.com/windowsmobile/pl-pl/photos/

Twórcy opracowania dowodzą, że dzięki aparatowi fotograficznemu wbudowanemu w telefon komórkowy bazujący na systemie Windows Mobile użytkownicy mogą tworzyć profesjonalne
i niezwykłe zdjęcia.

W ramach kampanii poza klasyczną fotografią Microsoft przedstawia także informacje jak wykorzystać telefon z systemem Windows Mobile do sychronizacji i zarządzania zdjęciami oraz jak z poziomu telefonu bezpośrednio udostępnić nasze zdjęcia wszystkim znajomym, bez względu na miejsce w którym się znajdziemy.

Usługa Microsoft My Phone daje użytkownikom możliwość stworzenia automatycznej kopii zapasowej kontaktów, zdjęć, plików video, kalendarza i wiadomości tekstowych zapisanych w  telefonach komórkowych. Dane będą przetrzymywane w indywidualnych internetowych katalogach chronionych hasłem. Dzięki temu, w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu komórkowego, użytkownicy My Phone zachowają swoje dane, które będą mogli przenieść do nowego telefonu. Wszyscy użytkownicy telefonów pracujących w systemach Windows Mobile 6.0 lub 6.1 mogą pobrać i korzystać z usługi My Phone po odwiedzeniu strony http://myphone.microsoft.com.

Poprzez stronę kampanii foto użytkownicy telefonów z systemem Windows Mobile poznają również zalety dzielenia się zdjęciami ze swoimi bliskimi, wykorzystując do tego platformę Windows Live, z której obecnie korzysta ponad pół miliarda ludzi na całym świecie. Wszyscy przyszli i obecni użytkownicy telefonów z systemem Windows Mobile dowiedzą się jak łatwo można podzielić się fotografiami w oknie komunikatora Windows Live Messenger. Mobilna wersja usługi Windows Live jest dostępna dla telefonów z ekranem dotykowym i niedotykowym i  można  darmowo pobrać ją ze strony kampanii foto.

Dodatkowo, już teraz można skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez Orange. Odwiedzając tę stronę można poznać funkcjonalności trzech telefonów z systemem Windows Mobile, które znakomicie sprawdzają się również jako aparaty fotograficzne: Samsung Omnia, HTC Touch HD oraz Sony Ericsson Xperia X1.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: