Międzynarodowa infolinia tp dla firm

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 5
Opinie: 5

Telekomunikacja Polska uruchomiła międzynarodową infolinię tp dla firm. Polega ona na darmowym lub częściowo płatnym dostępie z zagranicy do numerów telefonicznych w Polsce.
Międzynarodowa infolinia tp to usługa przeznaczona dla firm zagranicznych posiadających przedstawicielstwa w naszym kraju oraz prowadzących działalność międzynarodową, które chcą ułatwić kontakt klientom spoza Polski. Dostępna jest w dwóch wariantach:

 • International Freephone Service (IFS), gdzie opłatą za połączenie obciążana jest firma zamawiająca serwis;

 • International Shared Cost Service (ISCS) opłata za połączenie jest dzielona między dzwoniącego, a firmę. Użytkownik płaci, jak za połączenie lokalne lub w zależności od opłaty wskazanej w cenniku operatora w danym kraju.
  Usługa jest dostępna na terenie Polski. Istnieje możliwość kierowania połączeń do wskazanego numeru z konkretnych krajów, ale w ramach usługi możliwe jest wybranie tylko jednego numeru docelowego. Oferta dotyczy następujących krajów: Niemcy, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Kanada, Litwa, Łotwa, Belgia, Austria, Rosja, Irlandia, Dania, Szwajcaria, Portugalia i Izrael.

Ceny połączeń są zależne od wybranego planu taryfowego i zaczynają się od 50 groszy za minutę.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  adriank pisze: 2007-11-20 19:28
  Telekomunikacja Polska uruchomiła międzynarodową infolinię tp dla firm. Polega ona na darmowym lub częściowo płatnym dostępie z zagranicy do numerów telefonicznych w Polsce.| a zaraz pisze : Ceny połączeń są zależne od wybranego planu taryfowego i zaczynają się od 50 groszy za minutę. | to się nazywa mieć łep
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2007-11-20 21:41
  Taaa... darmowa infolinia od 50 gr za min :-) Ale do tego powinniśmy być przyzwyczajni np. plan taryfowy tzw "60 minut za darmo" za 50 zł miesięcznie, czyli 83 gr za minutę. Tymczasem w Biznesklasie płacę 36 zł i za te pieniądze mogę mieć maksymalnie 300 minut czyli po 12 gr. Tepsa wychodz 7x drożej.
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2007-11-20 22:54
  marlena ale teraz pojechałaś - normalnie Hamerykę odkryłaś! Nie żebym popierał TP - ale jak się ma Plan TP "60 minut za darmo" dostępny dla WSZYSTKICH, do Biznesklasy w Plusie...?
  0
 • Users Avatars Mini
  hor pisze: 2007-11-22 02:15
  nie mozna porownywac cen w komorce z cenami w stacjonarmy tel. to tak jak porownac spalanie paliwa traktora i skutera... oba jezdza... jeden pali wiecej na 100km... ale nie da ich sie porownac bo sluza do czego innego choc oba jezdza. I traktor jest tez potrzebny choc skuter czasami jest lepszy. WSZYSTKO ZALEZY OD POTRZEB DANEJ OSOBY LUB FIRMY.
  0
 • Users Avatars Mini
  hor pisze: 2007-11-22 02:15
  sprawa dwa - nie porownuje sie planu dla indywidualnych klientow z planem biznesowym bo to niezaleznie gdzie sie patrzy jest inaczej
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: