mobi.kolporter.pl - 180 tys. produktów

Newsy
Żródło: Kolporter
Opinie: 1
Opinie: 1

Zakupy internetowe bezpośrednio przez telefon komórkowy zaproponował swoim użytkownikom sklep Kolporter.pl. To pierwszy w Polsce serwis internetowy, który umożliwia kupowanie w sieci książek, muzyki, filmów i gier bez konieczności uruchamiania komputera. Wszystko dzięki nowej mobilnej wersji serwisu dostępnej pod adresem mobi.kolporter.pl, którą stworzono specjalnie dla użytkowników komórek. Klient umieszcza produkty w koszyku i płaci za nie gotówką przy odbiorze. Transakcje są automatycznie zapisywane na koncie klienta w naszym sklepie. Pełna integracja systemu umożliwia np. rozpoczęcie zakupów przy użyciu komórki, a zakończenie ich przy użyciu komputera i na odwrót.

Strony mobilnego sklepu są wyposażone w intuicyjny system nawigacyjny. "Dla wygody użytkowników zostały zbudowane tak, aby czas potrzebny na ściągnięcie opisów każdego ze 180 tysięcy produktów dostępnych w sklepie i ich zdjęć był jak najkrótszy" – mówi Piotr Karwatka, dyrektor technologii w firmie Divante, która stworzyła mobi.kolporter.pl.

Pomimo różnic w wyglądzie, wersja mobilna jest całkowicie zintegrowana z systemem internetowej księgarni Kolporter.pl. Zastosowano tu także mechanizm wyszukiwawczy NetSprint eCommerce. Umożliwia on nie tylko pełno tekstowe wyszukiwanie haseł z użyciem fleksji języka polskiego czy stosowanie dowolnych parametrów filtrowania i sortowania wyników, ale także, dzięki mechanizmowi misspelingu, sugeruje użytkownikowi poprawne zadanie pytania. – To pierwsza w Polsce wyszukiwarka zaimplementowana u klienta, która umożliwia przeszukiwanie oferty eCommerce poprzez wiele kanałów dostępu. W tym przypadku jest to kanał mobilny i strona WWW - mówi Justyna Skorupska, dyrektor pionu rozwiązań korporacyjnych Netsprint.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: