Mobyland nie musi przestrzegać terminów, bo i tak nie straci rezerwacji

Newsy
Żródło: Gazeta Wyborcza
Opinie: 5

Zgodnie z decyzją UKE Mobyland musi rozpocząć świadczenie usług komórkowych do końca sierpnia. W maju urząd przychylił do wniosku spółki o przeniesienie terminu startu, który - zgodnie z warunkami przetargu - przypadał na pierwszą połowę roku. Przed tygodniem do UKE wpłynęła kolejna prośba o przełożenie terminu komercyjnego startu. "Nie podjęłam jeszcze decyzji w tej sprawie - powiedziała "Gazecie Wyborczej" Anna Streżyńska, prezes UKE. Przyznaje jednak, że raczej nie zmieni warunków rezerwacji, a więc nie przedłuży terminów. Mobyland uniknie jednak na razie tak poważnych konsekwencji. "Nie cofniemy od razu rezerwacji. Spółka ma nowego inwestora, przyjrzymy się jego działaniom" - zastrzega prezes UKE.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Aster pisze: 2009-08-30 03:08
  Jak to w Polsce, paranoją tutaj jest tylko to, że urzędnik sam przyznał, iż nic z tym robił nie będzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  biotyt pisze: 2009-08-30 17:12
  Aster: Ja raczej widzę to tak - przygotowujemy się do odebrania rezerwacji z powodu niewypełnienia zobowiązań koncesyjnych, ale w między czasie będziemy przyglądać się nowemu inwestorowi. Jeśli do momentu zatwierdzenia decyzji zauważymy, że nowy inwestor pozwoli na szybki start operatorowi to może przychylimy się do decyzji wydłużenia terminu.
  0
 • Users Avatars Mini
  gfnhgn pisze: 2009-08-31 09:50
  Mobyland na wszelki wypadek odpalil siec w Warszawie :) wiec wypelnil zobowiazanie startu gorzej bedzie z pokryciem ale na to maja jeszcze czas
  0
 • Users Avatars Mini
  mn pisze: 2009-09-01 20:04
  znów zrobią Streżyńską na szaro, jej brak kompetencji to już można podawać jako przykład
  0
 • Users Avatars Mini
  mrbig pisze: 2009-09-01 21:16
  Streżynskiej pokazu nieudacznictwa ciąg dalszy
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: