Plus będzie sprzedawał biznesowi urządzenie mPOS Paymax

Newsy
Opinie: 5
Opinie: 5

Spółka Paymax podpisała umowę o współpracy z Polkomtelem.

Paymax oferuje autorskie rozwiązanie mPOS Paymax umożliwiające akceptację kart płatniczych przy użyciu aplikacji płatniczej zainstalowanej na telefonie lub tablecie oraz czytnika kart mPOS Paymax.

Paymax to spółka w 100% polska, która wypracowała i wdraża na polskim rynku akceptacji kart płatniczych rozwiązanie mPOS Paymax. Posiada ono wszystkie niezbędne certyfikacje VISA i MasterCard oraz jest zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa PCI DSS.

Plus wprowadza do swojej oferty dla sektora klientów B2B urządzenie mPOS Paymax, umożliwiając klientom korzystanie z usługi akceptacji kart płatniczych. Urządzenie mPOS dostępne będzie wspólnie z ofertą usług telekomunikacyjnych sieci Plus.

Klienci otrzymują nie tylko samo urządzenie do przyjmowania płatności, ale również aplikację płatniczą, dającą przedsiębiorcy wiele możliwości, m.in. dostęp online do transakcji, ich przeglądu oraz raportowania.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  OrangeToDziadostwo pisze: 2016-10-20 15:38
  jest to pewnego rodzaju usługa novum.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2016-10-20 17:50
  No wiadomo, jak coś nowego, to koniecznie musi to być plus :). A swoją drogą, w wielu firmach takie czytniki są potrzebne, a plus potrafi się postarać o to, żeby klientowi z wieloma różnymi usługami było lepiej.
  0
 • Users Avatars Mini
  terminale-forum.pl pisze: 2016-10-21 11:16
  Nowe forum dotyczące terminali płatniczych i ofert na akceptację kart płatniczych: www.terminale-forum.pl Zapraszamy
  1
 • Users Avatars Mini
  RGG pisze: 2016-10-21 19:29
  Dla biznesu liczą się koszty i możliwości terminala (usługi dodatkowe)... Koszt abonamentu, wysokość prowizji za obsługę transakcji, prowizje dla punktów sprzedaży za np. 'doładowania prepaid', 'cashback', itp.
  0
 • Users Avatars Mini
  ~ pisze: 2016-10-24 04:57
  Jakie usługi dodatkowe ma taki terminal?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: