Multimedia Polska wprowadzają usługę, która nigdy nie odniosła sukcesu

Newsy
Żródło: Multimedia Polska
Opinie: 0

Multimedia Polska udostępniły usługę telefonii mobilnej opartą na sieci bezprzewodowej WiFi. Usługa promowana jest pod nazwą mobilFON.

mobilFON jest aplikacją działającą w telefonach GSM Nokia z funkcjonalnością WiFi. Po przydzieleniu numeru przez Multimedia Polska i zainstalowaniu oprogramowania aparat jest gotowy do nawiązywania połączeń z wykorzystaniem sieci bezprzewodowej. Co ważne, po wyjściu z zasięgu działania WiFi, aplikacja przekierowuje rozmowę do sieci operatora komórkowego, którego kartę SIM mamy zainstalowaną w aparacie. Tymczasem funkcjonalność ta pozwala kontynuować rozmowę nawet po wyjściu z zasięgu WiFi .

Rozmowy lokalne kosztują 10 groszy za minutę, a z sieciami komórkowymi 29 groszy, natomiast wewnątrz sieci Multimedia Polska wszystkie rozmowy są za darmo.

"Proponujemy klientom usługę, która łączy zalety telefonii stacjonarnej i mobilnej. Pozwala obniżyć koszty połączeń bez zmiany operatora GSM i co warte podkreślenia działa wszędzie tam gdzie możemy załogować się do punktu dostępowego WiFi, od Australii po Alaskę" – mówi Przemysław Sypniewski Dyrektor ds. Projektów Kluczowych i MVNO Multimedia Polska.

Więcej informacji na temat mobilFON można uzyskać na stronie internetowej www.multimedia.pl/mobilFON

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: