Multimedia w urządzeniach mobilnych

Newsy
Żródło: AudioFon
Opinie: 0

Rynek mobilnych multimediów rozwija się szybko już nie tylko w krajach Europy Zachodniej czy USA, ale także w Polsce. Rosnąca sprzedaż smartfonów i innych urządzeń mobilnych nie pozostawia wątpliwości, że dostęp do multimediów właśnie na tych urządzeniach ma przed sobą ogromną przyszłość.

Właściciele kontentu, twórcy i dystrybutorzy mają przed sobą trudne wyzwanie, jakim jest przygotowanie się do dystrybucji treści na urządzenia mobilne. Powstają już firmy dostarczające rozwiązania technologiczne i narzędzia dla takich usług. Jednym z takich przedsięwzięć jest AudioFon. To niewielka firma, która tworzy innowacyjną platformę umożliwiającą dystrybucję cyfrowych treści multimedialnych i usług interaktywnych na urządzenia mobilne. Platforma ma stać się narzędziem, które umożliwi np. firmom lub dystrybutorom udostępnianie różnorodnych treści, m.in. muzyki, audiobooków i kanałów radiowych swoim odbiorcom.

Tworzona przez AudioFon platforma, dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu pozwoli na dystrybucję treści audio na różnorodne urządzenia mobilne, co jest szczególnym wyzwaniem. Jednak jej twórcy zapewniają, ze od strony technologicznej platforma będzie rozwiązaniem uniwersalnym. Oprócz udostępniania treści, będzie oferować wiele usług interaktywnych, m.in. umożliwiających komunikację z użytkownikami, płatności, integrację z innymi usługami. Platforma pozwoli twórcom, właścicielom i dystrybutorom kontentu na uniknięcie skomplikowanego i trudnego dla nich zadania jakim jest budowanie własnych rozwiązań technologicznych na potrzeby kanału mobilnego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: