UPC rządzi w sieci stacjonarnej, a Plus w 5G

Newsy
Opinie: 0
Najszybszy operator w Polsce

Speedtest Intelligence (Ookla) podało, że w I kwartale 2022 r. to UPC było najszybszym dostawcą stacjonarnych łączy szerokopasmowych w Polsce, osiągając medianę prędkości pobierania na poziomie 195,74 Mb/s.

Plus miał w tym okresie najszybszą medianę prędkości pobierania 5G w Polsce na poziomie 167,37 Mb/s, co oznacza niewielki wzrost w porównaniu z IV kwartałem 2021 r.

Obliczając medianę opóźnień dla największych operatorów komórkowych w Polsce w pierwszym kwartale 2022 r., Orange miał najniższe opóźnienie wynoszące 22 ms.

T-Mobile miał najwyższy wynik regularności (Consistency Score) w Polsce w pierwszym kwartale 2022 r., z 90,9% wyników wykazujących minimalną prędkość pobierania co najmniej 5 Mb/s i minimalną prędkość wysyłania 1 Mb/s.

Łódź wykazała najszybszą medianę prędkości pobierania mobilnego wśród najbardziej zaludnionych miast w Polsce w I kwartale 2022 r. na poziomie 47,86 Mb/s.

Obliczając medianę opóźnień dla czołowych dostawców stacjonarnych usług szerokopasmowych w Polsce w pierwszym kwartale 2022 r., INEA miała najniższe opóźnienie wynoszące 6 ms.

Warszawa wykazała najszybszą medianę prędkości pobierania w sieci stacjonarnej wśród najludniejszych miast Polski w I kwartale 2022 r., wynoszącą 134,74 Mb/s.

Mobile - najszybsi operatorzy:

Mobile - opóźnienie:

Mobile - Consistency Score (regularność wyników):

Mobile - wydajność 5G:

Mobile - prędkości w aglomeracjach:

Broadband - najszybsi dostawcy:

Broadband - opóźnienie:

Broadband - Consistency Score (wskaźnik regularności):

Broadband - prędkości w aglomeracjach:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: