Netia dla studentów, ale tylko we własnej sieci

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 4

1 września br. rusza nowa promocja Netii „Masz indeks, masz sieć”. Dzięki niej, studenci w zasięgu infrastruktury kablowej Netii oraz należących do Grupy Netia sieci ethernetowych, będą mogli uzyskać wysokiej jakości dostęp do internetu z umową na osiem miesięcy na warunkach porównywalnych z promocyjnymi umowami, zawieranymi na 24 miesiące.

„Nowa promocja Netii jest skonstruowana tak, aby student nie musiał się martwić, co zrobić z umową na internet, gdy np. wygaśnie mu umowa najmu lokalu po zakończeniu roku akademickiego” – powiedział Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania produktami HOME i SOHO/SME – „Natomiast technologie, w których świadczona jest promocyjna usługa gwarantują wysoką przepływność łączy, przydatną szczególnie studentom kierunków technicznych.”

W ramach promocji „Masz indeks, masz sieć” student może podpisać umowę na usługę dostępu do internetu obowiązującą 8 miesięcy. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z tą samą opłatą abonamentową. Warunkiem podpisania umowy jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej. W promocji są dostępne trzy warianty przepływności łącza, na atrakcyjnych, porównywalnych z warunkami promocji z umową na dwa lata. Za łącze 2 Mb/s opłata abonamentowa wynosi 49 zł miesięcznie, za 4 Mb/s – 59 zł, a za 8 Mbit/s – 79 zł.

Promocyjna usługa dostępna jest za pośrednictwem własnej infrastruktury Netii (sieci miedzianej) oraz należących do Grupy Netia spółek ethernetowych.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-09-01 12:56
  8 miesięcy? W roku akademickim jest ich 9, widać jeden miesiąc będzie trzeba zapłacić extra, jak poza promocją. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2009-09-01 13:10
  "W ramach promocji „Masz indeks, masz sieć” student może podpisać umowę na usługę dostępu do internetu obowiązującą 8 miesięcy. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z tą samą opłatą abonamentową." wystarczy przeczytać całość
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-09-01 13:43
  Bardzo miło. 3 lata temu kiedy korzystałem z ASTER w ramach podpisanej umowy studenckiej, po zakończeniu 9-cio miesięcznego okresu promocyjnego umowa automatycznie była przedłużana na czas nieokreślony. Abonament miesięczny był wtedy prawie 2x wyższy. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  SarioN pisze: 2009-09-01 22:21
  Czytać umiesz? Jak nie to do szkoły podstawowej a nie na studia sie wybrałeś...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: