Netia - nowa oferta dla firm

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 0

1 kwietnia Netia wprowadzi nową ofertę dla małych i średnich firm. Znajdą się w niej ryczałtowe plany telefoniczne i dostęp do internetu w jeszcze lepszej cenie, jak 16 Mb/s w pakiecie za 59 zł netto miesięcznie.

Aby ułatwić klientom wybór oferty telefonicznej, najlepiej dostosowanej do modelu ich biznesu, Netia proponuje dwa nowe plany taryfowe:
- Firma 500 minut za 59 zł / mies. - 500 minut połączeń lokalnych i międzymiastowych w ramach abonamentu
- Firma Non Stop za 69 zł/mies.nielimitowane połączenia lokalne i międzymiastowe w ramach abonamentu

Netia obniżyła również stawki połączeń komórkowych (Era, Orange, Plus 22 gr/min; Play 59 gr/min) oraz międzynarodowych do sieci stacjonarnych w Unii Europejskiej (29 gr/min), umozliwiając firmom obniżenie kosztów połączeń telefonicznych.

W ramach oferty dostępu do internetu, Netia obniża ceny abonamentów do 49 zł/mies. (w zależności od technologii 2 Mb/s lub 8 Mb/s ) oraz do 79 zł/mies. (w zależności od technologii 6 Mb/s lub 16 Mb/s). Dodatkowo - wybierając ofertę pakietową - klienci będą mogli kupić za 1 zł router WiFi oraz otrzymać dodatkowy rabat. W przypadku dostępu do internetu za 49 zł rabat wyniesie 10 zł/mies, a w przypadku oferty za 79 zł - 20 zł.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Oferta dostępna w przypadku umów na 24 miesiące.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: