Netia twierdzi, że www.netia18.pl odwiedziło już ćwierć miliona internautów

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 0

6 października rozpoczął się główny etap urodzinowego Interneturnieju Netii. Do 19 października wszyscy użytkownicy internetu mogą wziąć udział w konkursie i co trzy minuty wygrywać nagrody.

Od 22 września trwa pierwsza faza specjalnego urodzinowego Interneturnieju Netii. W ciągu tych dwóch tygodni stronę konkursu www.netia18.pl odwiedziło ponad ćwierć miliona internautów. Dotychczas jednak nagrody mogli wygrywać tylko abonenci Netii lub TELE2.

Zasady Interneturnieju są proste - na stronie www.netia18.pl od 6 do 19 października co 180 sekund, będą pojawiać się pytania z najróżniejszych dziedzin: sportu, filmu, muzyki, itp. Osoba, która jako pierwsza (licząc od momentu emisji pytania) udzieli poprawnej odpowiedzi wygra przypisaną do danego pytania nagrodę. Co więcej, uczestnicy będą mogli zobaczyć o co będą grać również w kolejnych pytaniach.

W Interneturnieju można wygrać darmowy Internet Netii na 2 lata, netbooki i drukarki HP, iPody Shuffle, kamery internetowe, zestawy do odbioru telewizji n i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Partnerami konkursu są: telewizja nowej generacji n, HP oraz MTV Polska. Patronem medialnym konkursu jest serwis o2.pl.

Pomysłodawcą konkursu jest agencja Change Connections.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: