Nowa oferta telefoniczna i internetowa w Dialogu

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 4

27 lutego 2009 roku telefonia DIALOG SA. wprowadziła nową ofertę usług telefonicznych i internetowych, a w niej między innymi - Internet o prędkości do 12 Mb/s i rozmowy bez ograniczeń w ramach abonamentu telefonicznego. Klienci wybrać mogą jedną z trzech opcji internetu (DialNet Standard 2, DialNet Max 8 i DialNet Max 12), odpowiedni dla swoich potrzeb profil (abonament) telefoniczny (Wygodny, Komfortowy i Nieograniczony) lub skorzystać z pakietu usług DIALOGu.

W ramach opłaty abonamentowej w profilu Wygodnym (35 zł brutto) Klient otrzymuje pakiet 30 minut połączeń lokalnych i międzystrefowych do wykorzystania bez względu na porę dnia i dzień tygodnia oraz skorzystać może z opcji: TeleZnajomi i MultiGodzina. Abonament profilu Komfortowego (55 zł brutto) zawiera pakiet 200 minut połączeń lokalnych i międzystrefowych do wykorzystania w dni robocze oraz możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń (o nieograniczonym czasie trwania) lokalnych i międzystrefowych w weekendy. Z kolei Klient, który wybierze profil Nieograniczony (69 zł brutto), ma możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń (o nieograniczonym czasie trwania) lokalnych, międzystrefowych oraz międzynarodowych (połączenia stacjonarne do krajów Unii Europejskiej) przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Nowa oferta szerokopasmowego internetu w DIALOGu składa się z trzech opcji:

  • DialNet Standard 2 - 2 Mb/s - 512kb/s w cenie 85 zł brutto,

  • DialNet Max 8 - 4 Mb/s - 512kb/s  oraz w weekendy, od piątku od 20:00 do poniedziałku do 6:00 - 8 Mb/s - 512kb/s w cenie 95 zł brutto,

  • DialNet Max 12 - 6 Mb/s - 512kb/s oraz we wszystkie dni tygodnia od 20:00 do 6:00 - 12 Mb/s - 512kb/s w cenie 115 zł brutto.

Wybór samodzielnego abonamentu telefonicznego, niezależnej usługi dostępu do internetu bądź połączenia obu produktów w pakiet w promocji „DIALOG bez ograniczeń”, na okres 12 lub 24 miesięcy, to dodatkowe korzyści dla Klientów. Abonament telefoniczny w promocji jest niższy o 20% (w profilu Komfortowym i Nieograniczonym), a opłata instalacyjna – niezależnie od wybranego profilu – wynosi tylko 10 zł. Wybierając promocyjną ofertę internetową Klient także może liczyć na obniżenie opłaty instalacyjnej i abonamentowej. Oferta pakietowa (internet + telefon) daje natomiast prawo do upustu na opłacie abonamentowej i rabat na opłacie instalacyjnej za obie usługi. Za 75 zł brutto można już mieć internet o prędkości 8 Mb/s i dodatkowo za 55 zł brutto – prowadzić rozmowy krajowe i zagraniczne (połączenia stacjonarne do krajów Unii Europejskiej) codziennie o każdej porze.

W promocji „DIALOG bez ograniczeń” Abonent może wybrać umowę już na 12 miesięcy. Jednak przy wyborze usługi internetowej bądź pakietu internet + telefon na 24 miesiące, już po upływie roku od uruchomienia promocji, DIALOG zwiększa przepływność dostępu do internetu o 1 Mb/s na okres kolejnych 12 miesięcy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Promocja „DIALOG bez ograniczeń” została przygotowana z myślą o nowych i obecnych Klientach indywidualnych w zasięgu sieci Telefonii DIALOG SA.  Oferta będzie dostępna do 30 czerwca 2009 r.

Miesięczne opłaty abonamentowe w promocji „DIALOG bez ograniczeń”:

Wariant Cena
Wariant 1- telefon
Profil Komfortowy 43,99 zł z VAT
Profil Nieograniczony 55,19 zł z VAT
Wariant 2 - internet
Internet DialNet Standard 2 75,00 zł z VAT
Internet DialNet Max 8 85,00 zł z VAT
Internet DialNet Max 12 105,01 zł z VAT
Wariant 3- internet + telefon (pakiet)
Internet DialNet Standard 2 65,00 zł z VAT
Internet DialNet Max 8 75,01 zł z VAT
Internet DialNet Max 12 95,00 zł z VAT
Profil Komfortowy 43,99 zł z VAT
Profil Nieograniczony 55,19 zł z VAT

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: