Nowa reklama Ery z cyklu Katy Perry Pop Video

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 4

Startuje kolejna odsłona kampanii w ramach projektu „Katy Perry Pop Video”. Bohaterem kampanii, tak jak w poprzedniej odsłonie, jest Rafał Hryszko - jeden ze zwycięzców konkursu, w którym główną nagrodą jest udział w teledysku gwiazdy muzyki pop, Katy Perry. Filmik, który zapewnił mu wygraną do dnia dzisiejszego obejrzało w serwisie YouTube już prawie 42 tys. internautów, natomiast pierwszy spot reklamowy z jego udziałem - również w serwisie YouTube - do tej chwili zanotował wynik niemal 52 tys. odsłon.

Nowy spot promuje usługę blueconnect Max - pierwszą pre-paidową ofertę Internetu w telefonie, w której użytkownik płaci stałą kwotę tylko 9zł, niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po sieci oraz bez względu na ilość pobranych danych. Rafał korzysta z usługi, by na bieżąco kontaktować się z przyjaciółmi i informować ich o postępach w swoich przygotowaniach do występu w teledysku. Dzięki, m.in., obecności on-line w serwisach społecznościowych wysiłki te może obserwować rosnące grono jego fanów.

Nowy spot emitowany będzie w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych oraz w Internecie. Został przygotowany przez Departament Komunikacji Rynkowej PTC we współpracy z agencją Saatchi & Saatchi i domem mediowym Starcom.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: