Szef Orange Polska wybiera Hiszpanię

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Jean-François Fallacher

Jean-François Fallacher przestanie być prezesem Orange Polska. Fallacher zaakceptował propozycję nominacji na szefa  Orange Hiszpania.

Fallacher pozostanie prezesem polskiego oddziału do dnia 31 sierpnia 2020. Rada Nadzorcza Orange Polska wybierze następcę Jean-François Fallacher nie później niż 1 lipca 2020.

Obecny CEO polskiego oddziału jest jego szefem od maja 2016 r. Wcześniej zarządzał oddziałem w Rumunii. To absolwent kierunków inżynieryjnych na École Polytechnique, École Nationale Supérieure des Télécommunications w Paryżu oraz programu Rozwoju Biznesu Międzynarodowego w ESSEC Business School. W Orange pracuje od ponad 20 lat.

Maciej Witucki, przewodniczący Rady Nadzorczej Orange Polska powiedział: "W ciągu ostatnich czterech lat Jean-François Fallacher razem pozostałymi członkami zarządu Orange Polska wprowadził Spółkę z sukcesem z powrotem na ścieżkę wzrostu. Wieloletni trend spadków przychodów i rentowności operacyjnej został odwrócony i Orange Polska udowodniła, że jest w stanie znów rosnąć. Było to konsekwencją dobrej implementacji ambitnej strategii Orange.one, której celem było stworzenie modelu biznesowego trwale generującego wartość. Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania całego zespołu menadżerskiego. Dziękuję Jean-François Fallacher za jego ogromne zaangażowanie i życzę sukcesów w realizacji nowych wyzwań."

Ramon Fernandez, zastępca prezesa Grupy Orange na Europę oraz członek Rady Nadzorczej Orange Polska powiedział: "Jestem bardzo zadowolony, że Jean-François Fallacher zaakceptował propozycję objęcia funkcji Prezesa Zarządu Orange Hiszpania i chciałbym pogratulować mu tego awansu. Hiszpania jest drugim największym rynkiem działalności Grupy Orange w Europie. Jest to wyraz uznania wysokich kwalifikacji menadżerskich Jean-François i jego osiągnięć jako Prezesa Orange Polska i wcześniej Prezesa Orange Rumunia. Życzę mu wszystkiego najlepszego w jego nowej roli."

 

 

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: