Orange Free od 24.11

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 33

Regulaminy promocji Orange Free obowiązujące od 24.11:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (33):

Komentuj

Komentarze / 33

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  robert pisze: 2009-11-24 15:55
  Czyli mikołaj rozdał prezenty do 24 Listopada a teraz koniec:) Ach ten orange znowu zrobił zmyłę i zabrał dobrą promocję bo klienta trzeba na maksa oskubać:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Mercer pisze: 2009-11-24 16:23
  Jak to zrobil zmyle? Przeciez w tej chwili maja najlepsza oferte na rynku. Mocne limity, dobre ceny, a przede wszystkim najlepsza technologia. Nie wiem co musialby zrobic operator, aby zadowolic niektorych.
  0
 • Users Avatars Mini
  simplusik pisze: 2009-11-24 17:11
  Najlepsza to jest oferta internet za 9 zł w orang ile tych ludzi przychodzi i pyta a wkurwieni tylko wychodza z salonu ze robi sie idiotów z klientów :)
  0
 • Users Avatars Mini
  robert pisze: 2009-11-24 18:17
  Mercer a widziałeś ofertę wczoraj i dzis? Porównaj regulaminy:) najpierw orange chwali sie super oferta później zmienia regulaminy na mniej korzystne ale to juz robi po cichu. Chyba podniesienie aktywacji o 59 zł i zlikwidowanie 4 miesięcy po 1 zł w abo 12 mies to nie jest jakaś dodatkowa promocja? Jakby nie liczyć dziś potencjalny klient w porównaniu z dniem wczorajszym jest w plecy 355 zł na umowie 12 miesięcznej w abo 75 zł. Niestety niektórzy nie potrafia liczyć i zadowalaja sie byle g....m.
  0
 • Users Avatars Mini
  rami pisze: 2009-11-24 18:59
  jakby nie patrzeć oferta zła nie jest, w końcu limit transferu w tej najmniejszej opcji podnieśli pięciokrotnie (z 0,5 do 2,5GB).
  0
 • Users Avatars Mini
  romano pisze: 2009-11-24 20:11
  Rzeczywiscie aktywacja byla po 1 zł a teraz kosztuje 61zł co jest grane? a juz miałem kupować
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-25 00:36
  jak to co jest grane?! W wała zrobili ludzi i tyle. Kto miał refleks to się załapał. Wielu już się zapoznało z ofertą, napaliło i teraz podpisując umowę nawet nie zauważą kilku "niewielkich" zmian ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mercer pisze: 2009-11-25 11:53
  W ofercie 75 sa teraz 2 miesiace za 1 zl. Coz zmienili troche warunki regulaminu, ale oferta i tak jest ciagle najlepsza na rynku. Zeby to sie bardziej oplacalo, to polecam zakup przez strone, zawsze lepiej wyjdzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-25 12:16
  trochę zmienili?! co Ty pitolisz mercer ? tak kręcą, że już mi sie odechciało skorzystać z ich pseudo usług
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-25 12:26
  W ofercie 75 nie ma w ogóle miesięcy za 1 zł. w abo na 12 mies. Po tych tak zwanych "kosmetycznych zmianach" potencjalny klient jest w plecy 360 zł. Taki jest stan na dzisiaj, ale wcale bym sie nie zdziwił, jakby jutro miało być jeszcze gorzej. Orange to przecież nieograniczone możliwości hehe
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-25 16:56
  fgh - no straszne. 30 zł miesięcznie. No chyba jakąś głodówką dla takiego klienta to grozi. Poza tym jakiego wała? Jak Ci się oferta podoba to bierzesz od razu, a nie czekasz, Bóg wie na co. A teraz żale i pretensje, że oszukali. Trzeba umieć czytać regulaminy, bo każdy op zastrzega sobie zmianę promocji, lub zakończenie istniejącej. No, ale postawa roszczeniowa w stylu "należy się" jest rozwiązaniem na wszystko.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-25 17:28
  nataseva- tu nie chodzi o 30 zł ani o żadne "należy się. Nie widzisz, że Orange stosuje tu pospolite krętactwo. Najpierw w świetle jupiterów ogłaszają jaką to mają świetną nową promocję. Przez wszystkie media przechodzi to info w szerz i w dłuż, i co się okazuje, że kilka dni później już po cichu operator zmienia ustalenia i potencjalny klient jest 360 zł. w plecy. Oczywiście tego się juz w mediach nie prostuje bo i po co. Dla mnie to zwykłe kur...wo. Pracownica Orange ?!
  0
 • Users Avatars Mini
  uzer pisze: 2009-11-25 18:15
  Szkoda ze nagle pozmieniali naprawde dobre promocje na net w Orange.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-25 20:41
  fgh - a czy inny op robi inaczej? Czy jak jest wprowadzenie uaktualnienia oferty na niekorzyść klienta to czy Era, Play, lub Plus ogłaszają w reklamie - "Drogi Kliencie teraz będzie drożej"? Idźmy dalej - czy jakakolwiek firma tak robi? To nie jest kur...wo tylko marketing i reklama. Stosują to wszyscy. Poza tym nie wydaje mi się, że oglądając reklamę np. Gripexu to oczekujesz natychmiastowego działania jak na reklamie, a jak nie działa od razu to twierdzisz, że oszukują klienta.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-25 20:45
  fgh - poza tym nie twierdzę, że oferta jest idealna, bo chociażby stabilność sieci pozostawia wiele do życzenia. Natomiast wydaje mi się, że po podniesieniu limitów zniesienie promocji, która trwała chyba 2 lata nie jest taką tragedią. Subiektywnie sądzę, że Twoja reakcja jest nieadekwatna do tego co zrobił Orange. P.S. - były pracownik i klient, więc patrzę trzeźwiejszym i bardziej obiektywnym okiem.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-25 21:57
  "były pracownik i klient, więc patrzę trzeźwiejszym i bardziej obiektywnym okiem." buhahahahahaha widziałem "To nie jest kur...wo tylko marketing i reklama" tak, tak dzisiaj to przecież nawet kur...wa nie ma tylko sponsoring, tak to się teraz nazywa, nowocześnie, prawda To smutne, że ludzie dziś tak bronią krętactw w imię mamony, tak zaślepieni? nie wiem, uzasadniając to stwierdzeniem, że skoro inni mogą to i ja mogę. A gdzie uczciwość i prawda?! Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-26 00:16
  fgh - tak szczerze się zastanawiam ile możesz mieć lat, gdyż styl Twoich wypowiedzi, wulgaryzmy, oraz pojęcie kapitalizmu i mechanizmach działania firm jest dosyć specyficzny. Poprosiłem Cię o podanie przykładu prawdy i uczciwości w handlu, więc proszę odpowiedz mi gdzie Ty to widzisz. Co do mamony - nie czerpię korzyści finansowych z promocji Orange. Poza tym "inni mogą to i ja mogę" - wpisujesz się w To idealnie. Przecież naszą cechą narodową jest pieniactwo, narzekanie i krytyka wszystkiego.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-26 00:30
  cd. Jak tak bardzo zasmuca Cię, czy też razi otaczający świat, gdzie takie rzeczy jak zmiana regulaminu promocji są codziennością, to proponuję zostać pustelnikiem w Bieszczadach. Poza tym widać, że niewiele masz wspólnego ze sprzedażą. Wychodzi na to, że jesteś idealną jednostką społeczną, masz dobrą pracę, część zarobków oddajesz biednym, zawsze sumiennie wykonujesz polecenia przełożonych, nigdy nie "olałeś" swoich obowiązków, nie spóźniłeś się, nie oszukałeś nikogo itp.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-26 10:53
  nataseva-dla mnie kapitalizm to nie jest dziki system, w którym nie obowiązują żadne prawa, jest jeszcze etyka biznesu, elementarna uczciwość. Jeśli dla Ciebie te rzeczy nie są ważna, to po poprostu żal mi Ciebie. Pewnie nie zauważyłeś ale to miejsce jest po to żeby wyrażać swoje krytyczne stanowisko wobec ofert operatorów, więc nie zarzucaj mi krytykanctwa wszystkiego bo, Twoje zarzuty są niepoważne i mają jedynie za cel mnie zdyskredytować. Wyobraż sobie, że są jeszcze na świecie tacy ludzie,
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-26 11:09
  cd którzy nie oszukują, kręcą, nie podkładają się szefowi, mają swoje zasady i je bronią. Tacy jak Ty, chcieliby nas wysłać na Madagaskar czy w Bieszczady, dla świętego spokoju, wtedy nikt by już Wam nie przeszkadzał, a słowo "oszustwo" zostało by oficjalnie wpisane w Konstytucji RP. Tak się jednak nigdy nie stanie. Na pohybel wszystkim cwaniakom z korporacji. P. S. mam wiecej lat od Ciebie, więc o mój wiek się nie martw. Bez odbioru.
  0
 • Users Avatars Mini
  mercer pisze: 2009-11-26 12:05
  Przede wszystkim drogi fgh, Orange nie ukrywa, ze znioslo te promocje. Mozna o tym bylo przeczytac na wszystkich duzych serwisach telekomunikacyjnych. Tutaj nie bylo zadnego kretactwa. Zniesli promocji - oglosili to. Mnie bardziej zastanawia: i co z tego, ze te promocje zniesli? Ma ktos tanszy internet? Ma ktos wieksze limity? Ma ktos nowoczesniejsza infrastrukture? Nie. Orange i tak jest liderem na rynku. Nawet bez tych promocji.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-26 15:34
  fgh - napisz mi w którym miejscu Orange oszukał swoich klientów, bo się jakoś dopatrzyć nie mogę. Mylisz pojęcia. To, że Tobie się nie podoba polityka firmy, to jest to Twoje zdanie. Napisałeś, że jest to miejsce komentowania ofert, a wcześniej, że Orange "zrobił w wała klientów". To nie jest komentarz oferty, tylko samego opa. Piszesz o etyce biznesu, a walisz hasłami o oszustwach, gdzie jest ogłoszona zmiana promocji. Nie muszę Ciebie dyskredytować - sam to robisz wypowiedziami.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-26 15:36
  cd. zaprzeczasz sam sobie. P.S. - nie martwię się o Twój wiek i wydaje mi się, że nie możesz twierdzić, iż jesteś starszy ode mnie skoro mnie nie znasz.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-26 16:10
  mercer - mylisz się, Orange najpierw hucznie nagłośniła swoje nowe promocje. Pisały o tym na pierwszych stronach najwieksze portale internetowe m. in. gazeta.pl, onet.pl itp. Następnie, po kilku dnaich po cichu częsciowo się z tych promocji wycowała. Pisały o tym już tylko specjalistyczne portale typu gsmonline.pl. A tutaj jak łatwo zauważyć siedzą tylko sami naganiacze opów. Cwaniacki i krętacki zabieg. Po trupach do celu. Jeżeli uważasz to za normalność to nie mamy o czym gadać.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-26 16:59
  nataseva- Dyskredytuje to się Orange swoimi zagraniami nie fair, podważając zaufanie klientów. Skoro Ty uważasz, że to ja się dyskedytuje wytykając nieczyste zagrania operatora to nie mam więcej pytań.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-26 17:55
  fgh - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dyskredytuje Cię to, że zaprzeczasz sam sobie. Znowu skomentowałeś samo Orange, a nie taryfę, pisząc wcześniej coś o miejscu do komentowania ich. Kolejna sprawa - nagłośnienie. Portale takie jak onet.pl biorą kasę za pisanie o promocjach opów i to się nazywa reklama. Już Ci powiedziałem wcześniej - nikt nie będzie płacił za reklamę o wycofaniu promocji. Tak ciężko to zrozumieć? Obrażasz czytelników GOLa, wyzywając ich. To świadczy o Twoim poziomie.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-26 18:31
  nataseva- komentuję tutaj ofertę konkretnego operatora, a raczej manipulowanie ofertami w celu wprowadzenia klienta w błąd. Orange wprowadził ofertę, nagłosnił w portalach, a w kilka dni później po cichu się z niej wycofał. Dla Ciebie to markting, dla mnie zwykły chamski zabieg i tym się róznimy. Zagranie poniżej pasa, ale jak ktoś lubi być robiony w bambuko i wodzonym za nos to zapraszam do pomarańczowego salonu. Wiem, wiem sprawę może trzeźwo ocenić tylko były pracownik Orange LOL
  0
 • Users Avatars Mini
  mercer pisze: 2009-11-27 12:25
  fgh, co Ty w ogole opowiadasz. Nie fair? Ale co ktos o tym nie wie? Nie dowie sie podczas zakupu? Jest nieaktualna oferta na stronie? NIE. Wszystko jest przejrzyste. Ale juz abstra***ac od tego, nie odpowiedziales mi na moje pytanie: kto ma lepsza oferte mobilnego internetu w tej chwili od orange? Bo mnie sie wydaje, ze orange jest samodzielnym i zdecydowanym liderem.
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-27 16:16
  fgh - widzę, że to nie ma sensu. Nie dałeś żadnego argumentu na to, że są oszustami. Odpowiedz mi proszę tylko na jedno - czego Ty chcesz? Czy Orange ma wykupić reklamy w telewizji, prasie i radiu pt. "uwaga klienci, skończyliśmy promocję"? Czy może mają przestać reklamować nowe oferty, żebyś później nie narzekał , że je kończą?
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-28 00:42
  mercer - "orange jest samodzielnym i zdecydowanym liderem" naprawdę trudno nie zauważyć, że jesteś bezkrytycznie oddanym pracownikiem Orange. Za taką postawę należy się solidna premia miesięczna :-))
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-28 01:18
  nataseva-ja też widzę, że to nie ma sensu. "były pracownik i klient, więc patrzę trzeźwiejszym i bardziej obiektywnym okiem" jeśli twierdzisz, że jako pracownik Orange jesteś obiektywny w tym sporze to naprawdę nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Wyuczone korporacyjno-reklamowe slogany. Na szczęście na mnie to nie działa :-))
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2009-11-28 05:27
  fgh - i znowu się przypieprzasz zamiast odpowiedzieć na pytanie. Zbyt skomplikowane było? Proszę Cię, napisz mi, jaki ma cel twoje zrzędzenie i opluwanie opa. Czego Ty oczekujesz? P.S. - praca w korporacji 6 lat dała mi pojęcie o rynku telekom. Nigdy nie napisałem, ani nie powiedziałem, że oferta jest zła, bo jest czyjaś. Więc mój obiektywizm wynika z doświadczenia, oraz spojrzenia na ofertę ze strony klienta, jak i handlowca. U ciebie jak widać doświadczenie słabe.
  0
 • Users Avatars Mini
  fgh pisze: 2009-11-30 11:53
  Nie jestem pracownikiem orange, a to co cytujesz, to jest fakt. i tyle. Szkoda sobie wiecej jezyka tutaj strzepic.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: