Orange Warsaw Festival - prezentacja dodatkowych usług multimedialnych

Newsy
Opinie: 0

Orange przygotował specjalny content multimedialny związany z Orange Warsaw Festival.

Prezentacja usług dodanych związanych z Orange Warsaw Festival - Aleksandra Porowska, szef projektu Orange Warsaw Festiwal

 Na stronie www.halogranie.orange.pl można posłuchać utworów artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Orange udostępnił bogatą kolekcję ekskluzywnych dzwonków i halotonów, w tym specjalnie napisany, premierowy utwór Groove Armady „Warsaw”, które można ściągnąć na telefon. Dodatkowo na www.orangemusic.pl umieszczono materiały video: wywiady z gwiazdami, backstage koncertów, relacje z kulis powstawania teledysków i ubiegłoroczne koncerty festiwalowe, m.in. Wyclef’a Jeana czy Apollo 440.

Dzięki grupie TP, podobnie jak w ubiegłym roku, bezpłatną transmisję koncertów na żywo z Placu Defilad będzie można zobaczyć w telewizji Orange Sport, telefonach sieci Orange na wap.orange.pl oraz w Internecie na ww.orangemusic.pl, a także w IPTV Telekomunikacji Polskiej na kanale 999.

By korzystać z serwisu WAP, wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod nr 8089 o treści FESTIWAL, po czym aktywować link przesłany w SMS-ie zwrotnym. Oprócz dzwonków, tapet i aplikacji dostosowanych do modelu telefonu, w serwisie można znaleźć informacje o artystach, Strefie Orange i dodatkowych atrakcjach towarzyszących imprezie. Tych, którzy wola szukać informacji w Internecie, Orange zaprasza również na festiwalowy profil działający w serwisie społecznościowym Facebook.

Z myślą o wygodzie uczestników Orange Warsaw Festival przygotowano specjalną, darmową aplikację Orange Navi, która ułatwi znajdowanie festiwalowych atrakcji i kontakt ze znajomymi. Tworząc w aplikacji własna grupę kontaktów, z łatwością można przekazywać informacje o własnych planach na festiwalowy wieczór, miejscu spotkania czy godzinach koncertów wybranych wykonawców. Oprócz tego aplikacja daje dostęp do mapki imprezy, jej programu czy informacji o występujących gwiazdach. Aplikacja ułatwi ściągnięcie utworów wykonawców goszczących na festiwalu. Dla użytkowników usługi przygotowano także niespodziankę – mini grę na telefon. Orange Navi jest przeznaczona dla klientów sieci Orange, by z niej skorzystać należy wysłać SMS o treści Festiwal pod numer 8089.

W festiwalowej Strefie Orange na uczestników czekają dodatkowe, nie tylko muzyczne atrakcje. Najmłodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w wyścigach samochodowych grach na konsoli Xbox albo zagrać w klasy, kapsle i gumę. Będzie tez stoisko z koralikami i rzemykami, z których każdy będzie mógł własnoręcznie zrobić sobie pamiątkę.

Fani muzyki klubowej będą mogli spróbować „skreczowania” na gramofonie podczas warsztatów muzycznych, a wielbiciele beatboxu mogą podglądać i uczyć się od samego mistrza beatboxu - Bladego Krisa. Pod okiem profesjonalnych tancerzy będzie można wziąć lekcje kroków brakdance. Tych, którzy zamiast muzyki wolą sztukę ulicy, zainteresują warsztaty graffiti 3D oraz nauka tworzenia vlepek i komiksów. Na wszystkich czeka Chill Zone, gdzie będzie można zregenerować siły przed kolejnymi koncertami.

PROGRAM FESTIWALU

4 WRZEŚNIA – MAIN STAGE
19:00 Maria Sadowska
20:15 Ja Confetti
21:30 Smolik – Project Big Band
23:15 Razorlight

5 WRZEŚNIA - MAIN STAGE
17:45 Afromental
19:00 June
20:15 The Crystal Method
21:45 N.E.R.D
23:30 Groove Armada

5 WRZEŚNIA - YOUNG STAGE
17:45 Orange Passion
18:00 Out of Tune
19:00 Skinny Patrini
20:00 Plastic
21:15 Calvin Harris
22:45 MGMT

FESTIWAL POWOŁAŁO: Miasto Stołeczne Warszawa
SPONSOR TYTULARNY: Orange
SPONSOR GŁÓWNY: Nokia
ORGANIZATOR: SNAP

Orange oczekuje w tym roku 40 tys. widzów.

Ubiegłoroczne statystyki:

ponad 4500 widzów transmisji na żywo w internecie (+32% pow. średniej)
ponad 10% liczebny wzrost sprzedanego kontentu (tapety itp.)
ponad 75% więcej unikatowych użytkowników Orangemusic.pl podczas koncertu
ponad 1000 widzów transmisji na żywo na platformach mobilnych (+40% pow. średniej)

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: