Koniec dodatkowych bonusów dla klientów Plusa

Newsy
Opinie: 17

Grupa CP poinformowała, że 30 października 2016 r. nastąpi zakończenie Programu Paszport Korzyści. W programie uczestniczyły spółki: Polkomtel Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A., PLUS BANK S.A., Paszport Korzyści Sp. z o.o.

Program działał od maja 2014 r.

W związku z zakończeniem Programu Paszport Korzyści, Korzyści naliczane będą jedynie za zakupy u Partnerów Programu, które zostały skutecznie dokonane do dnia 30 października 2016 r.

Uczestnik Programu może wykorzystać uzyskane Nagrody oraz Korzyści w terminie do 31 stycznia 2017 r.

Wraz z zakończeniem Programu Paszport Korzyści z dniem 30 października 2016 r. zakończą się następujące promocje:

 • „Prywatne leczenie nie musi być drogie”, której organizatorem jest Inter Partner Assistance Polska
 • „Ubezpieczenie dla osób wyjeżdżających za granicę”, której organizatorem jest Inter Partner Assistance S.A.
 • „Oferta Stała – Paszport Korzyści”, której organizatorem jest KOMEX S.A.

  Organizatorzy Programu Paszport Korzyści informują, że w związku z zakończeniem Programu Paszport Korzyści, z dniem 30 października 2016 r. odwołują Zasady uzyskiwania Korzyści przez Uczestników dokonujących zakupów u poszczególnych Partnerów Programu. Szczegóły na podstronie www.paszportkorzysci.pl/oferta

Szczegóły dotyczące Programu Paszport Korzyści znajdują się tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (17):

Komentuj

Komentarze / 17

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  czesio pisze: 2016-10-01 14:15
  plus tonie
  8
 • Users Avatars Mini
  hhj pisze: 2016-10-01 14:46
  Szkoda mi tej sieci. Byłem z nimi "naście" lat, po czym w 2014 przeszedłem do Orange, z ewentualnym zamiarem powrotu po 2 latach. Dziś już o tym nie myślę. Polkomtel za czasów bycia spółką skarbu państwa, to była całkiem inna firma... Te czasy nie wrócą.
  11
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2016-10-01 18:48
  A kto przy zdrowych zmysłach jest jeszcze w plusie albo grupie CP? Sięgają dna i życzę im szybkiego utonięcia razem z zębatym.
  8
 • Users Avatars Mini
  Pixi pisze: 2016-10-01 20:23
  Był już Paszport Polsatu. Teraz Paszport korzyści. Usługa jest porostu mało popularne.
  5
 • Users Avatars Mini
  tgh pisze: 2016-10-01 21:16
  bardzo prowincjonalny program lojalnościowy. Widać było, w jaki target celują.
  6
 • Users Avatars Mini
  Qsqs pisze: 2016-10-01 23:01
  Na wstępie chciałbym zapytać czemu TYLKO Wasz portal nie działa prawidłowo w przeglądarce UC Browser - nie można dodać komentarza!!! To bardzo popularna przeglądarka mająca 100 milionów pobrań. To mnie ogromnie irytujące. Co do Plusa - chytry dwa razy traci. Niestety chytrość i skąpstwo Solorza zabiło jego zmysł biznesmena. Obecnie wszystko co mi się kojarzy z Solorzem omijam szerokim łukiem.
  2
 • Users Avatars Mini
  OrangeToDziadostwo pisze: 2016-10-02 00:56
  to zła wiadomość. To co pozostaje w Plusie poza "SmartDOM" ? Co Plus ma do zaproponowania poza tym dla najlepszych i najbardziej lojalnych klentów...?
  -5
 • Users Avatars Mini
  torre24 pisze: 2016-10-02 07:33
  @gość ja jestem przy zdrowych zmysłach i jestem w Plusie. Właśnie przedłużyłem jedną z moich umów. Swoją drogą nie rozumiem komentarzy typu "Plus tonie" czy "Plus upada". I to wszystko od userów, którzy w prepaidzie mają 3 gr drożej niż u konkurencji. Plus działa i ma się dobrze.
  -5
 • Users Avatars Mini
  Wupeta pisze: 2016-10-02 09:53
  Odszedłem od plus po 16 latach współpracy. Oferta Plusa i warunki współpracy to żart. Najdroższe abonamenty, najdroższe telefony, umowa na 26 a nie na 24miesiace. I po 16 latach cały bonus u nich polegał na 5GB internetu... Lol. Przed zakupem policzone siebie wartość całej umowy.. Abonament raz 26 miesięcy plus telefon i porównajcie z innymi sieciami. Na 4 modele telefonów które rozwŻałem w 3 plus był najdroższy a w 1 był drugi od końca (prawie najdroższy) Szkoda. Bardzo cenilem sobie tę sieć.
  0
 • Users Avatars Mini
  darek pisze: 2016-10-02 10:30
  ja tez jestem w plusie i mam 5 aktywacji w mix w tym jeden abonament . jestem od 202 roku i nie żałuję a przeszedłem ze wszystkimi numerami z najlepszej sieci jaką jest orange.. nie piszcie o najdroższych abonamentach i telefonach bo w każdej sieci jest różnie to co jest tańsze w jednej w drugiej jest droższe a co innego na odwrót. mam pytanie do .. Wupeta - jak chodzisz do sklepu osiedlowego po bulki i gazetę tez się domagasz rabatów i upustów? tez dostajesz więcej bułek za te same pieniądze i gazetę gratis - za to że przychodzisz do nich od 16 lat? -- zastanów się nad tym i nie pisz głupot. gośćiu - dlaczego sięga dna.??? sieć trzyma się bardzo dobrze jak i konkurencja. a trzeba prosto i prawdę powiedzieć że cały ten PASZPORT KOZYSCI nic normalnie nie dawał - w danym tygodniu jakiś tam jogurt taniej o 10 groszy. ???? to już taki Orlen daje więcej swoim klientom w swoim programie i jest w czym wybierać. ja tez miałem numery w idei , później nowej idei a teraz w orange i co??? chyba 12 lat byłem i przeszedłem wszystkie zmiany - kiedyś był taki program PROFIT- fajne żółte karty. i co ???? i nic nie dali tylko podziękowali za taki staż i oferta gorsza niż nowy klient z ulicy przychodzący. program tez zlikwidowali. a smartdom tez nie jest taki dobry jak się czyta i słucha - wszystko jest dobre jak masz i nie wypowiadasz umów a jak przedłużasz to na ich warunkach bo zaraz będzie po smartdomie.
  -3
 • Users Avatars Mini
  Ricko pisze: 2016-10-02 11:57
  Wystarczy, żeby rozwijali SmartDom. To już jest korzyść sama w sobie. Nowe usługi, jeszcze lepsze ceny - to jest przyszłość. Zresztą widać to po ilości abonentów korzystających z SD.
  -5
 • Users Avatars Mini
  speedtester maniakalny pomaranczowy pisze: 2016-10-02 16:52
  Ranking mobilny Ranking LTE 1 Orange Orange 2 T-Mobile T-Mobile 3 Play Play czy Plus jeszcze istnieje?
  2
 • Users Avatars Mini
  cvc pisze: 2016-10-02 18:36
  plus nawet lte nei ma tylko przez firmy zależne. Którym UKE powinien zabrać koncesję za walkę na arenie międzynarodowej (sferia) zabrać aero2 brak odpalenia LTE2600 kiedy coś z tym uke zrobi?!
  3
 • Users Avatars Mini
  konsument pisze: 2016-10-02 21:04
  też jestem przy zdrowych zmysłach i też jestem w plusie z 3 usługami smart dom. Mało tego przedłużyłem je bo w moim przypadku (bierzemy też pod uwagę lokalizację) nie było lepszej oferty/lepszego usługodawcy który za te same pieniądze dałby mi więcej, lub za to co mam zaproponował niższe ceny. z PASZPORTU KORZYŚCI nie korzystałem, zapewne jak większość klientów CP/Plusa wie nie dziwię się że program zamykają.
  -5
 • Users Avatars Mini
  :-)))) pisze: 2016-10-02 21:58
  Hej narzekacze! Zlozcie sie i zalozcie wlasna siec. Proponuje abyscie klientom taki "lojalnym i wiernym " jak wy - po klku latach dawali abo bez limitu za 10 zeta i smartfony za 1 pln. Doplacajcie im ! Acha! I jeszcze zatrudnijcie ludzi ale nie na smieciowe umowy, Czy tu gimbaza pisze? Jak po latach idziecie do marketu za zakupy o wartosci 100 pln placicie kasie tylko 40? Puknijcie sie i przestancie narzekac.
  -2
 • Users Avatars Mini
  Kacper pisze: 2016-10-03 09:06
  @darek i @:-)))) dobrze piszą. Dlaczego ciągle oczekujemy taniej za lepszą jakość??? To nie idzie w parze. Albo będzie taniej, ale zapomnijcie o salonach sprzedaży na każdym kroku i podwyższaniu jakości przez lepsze nadajniki itp, albo niech będzie nieco drożej niż tanio i oczekujmy lepszej obsługi, jakości połączeń i tyle. Nie da się zrobić wszystkiego za free? Poza tym można mieć nolimit za naprawdę małe pieniądze, a ludzie nadal narzekają, musi być darmo? Wtedy będziecie jęczeli, że darmo, a powinni płacić, żeby starter wziąć do ręki. I zaraz ktoś wyskoczy z tekstem, że przecież w Australii kangury przynoszą darmowe startery a u Nas nie, bo u nas wszystko źle. Nie jesteśmy zachodem czy Australią i jest z każdym rokiem coraz taniej i coraz gorszej jakości. Na Wasze życzenie!!!
  1
 • Users Avatars Mini
  piter blue pisze: 2016-10-09 12:40
  Plus często organizuje akcje promocyjne, w który można uzyskać dodatkowe usługi, bonusy, zniżki, produkty w korzystnych cenach. Mówcie co chcecie, ale widac, że starają się dopieszczać klientów.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: